Sense SuperApp

Sense SuperApp – це мобільний онлайн-банк від Альфа-банку. Цей додаток презентували 26 листопада 2020 року і з того часу він лише набирає своєї популярності. Розробники постаралися на славу і створили зовсім новий, зручний та повністю діджиталізований додаток.
Завантаживши програму ви не побачите «нудне та стандартне меню». Ви відкриєте зі своєю системою та неймовірно крутим дизайном.

Завантажити Sense SuperApp можна на мобільний пристрій під керівництвом iOS або Android.

Можливості з Sense SuperApp

Функціональність

Все меню застосунку розмістилося в п’яти кнопках:

  1. Робочий стіл. Тут ви можете побачити ваш баланс, шаблони ваших операцій, а також історію дій.
  2. Профіль. Тут ви можете настроювати інтерфейс програми на свій смак. Також ви можете вивести на цей екран ті функції, які вам необхідні для управління вашими фінансами. Наприклад, це можуть бути рахунки чи депозити. У вас буде можливість вибирати звуки для повідомлень або змінити мову користування. А якщо захочете, в цьому пункті меню ви зможете вибрати, в якому стилі з вами буде комунікувати безпосередньо сам додаток: діловим або більш дружнім.
  3. Now. У цьому розділі ви зможете дізнатись про всі новини Альфа-банку.
  4. Продукція. Тут ви можете керувати всіма вашими продуктами від банку та замовляти нові. Ви зможете замовити нову картку, оформити страховку, взяти кредит або відкрити депозит. У цьому розділі також є персоналізація, тому ви зможете оформити його як захочете.
  5. Чат-підтримка. Ви можете звернутися до цього розділу з будь-якого питання. У чаті 24/7 працюють спеціалісти, які зможуть вам допомогти.

Розробники намагалися створити додаток Sense SuperApp максимально комфортною для клієнтів банку. Їм вдалося поєднати функціональність та лаконічність. Тому користуватися додатком дуже зручно. Спробуйте, завантаживши Sense SuperApp на свій смартфон.

Переваги

Одним з головних переваг, є те, що додатком Sense SuperApp також можуть користуватися і ФОП. Для цього було створено всі умови, адже тепер у додатку є бізнес-рахунок.

Також, всі клієнти банку можуть бути учасниками Cash’U CLUB та вивести кешбек на особистий рахунок або ж брати участь у щомісячному розіграші подарунків.

Також ви можете зв’язати кабінет Sense та профіль київстар, щоб стежити за вашим рахунком та доступними мегабайтами. До речі, якщо ви прив’яжете свій фінансовий номер від Київстар у програмі Sense SuperApp, то зможете отримати збільшений кредитний ліміт.
Користуватися онлайн-банком дуже зручно та цікаво. Спробуйте прямо зараз, завантаживши Sense SuperApp з офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange