Мій Київстар

Мій Київстар – мобільний додаток від компанії Київстар для абонентів, які використовують різні тарифні плани. По суті, це особистий кабінет, в якому можна керувати номером та підключеними сервісами.
Тут можна змінити тариф, поповнити рахунок, подивитися залишок бонусних хвилин та кількість інтернету та виконати інші операції. Якщо ви не корпоративний або бізнес-клієнт, то цей додаток обов’язковий до використання.

Завантажити Мій Київстар можна як для пристроїв на базі Android, так і на базі iOS.

Основні переваги

  • Поповнюйте мобільний рахунок через Google Pay та Apple Pay без комісії.
  • Аналізуйте витрати за своїм мобільним номером із розбивкою за періодами: від тижня до півроку.
  • Контролюйте, скільки грошей, мегабайт, хвилин та SMS залишилося на рахунку.
  • Порівнюйте тарифи між собою: вибирайте найвигідніший для ваших цілей та встановлюйте його.

Будь-яку послугу можна підключити або вимкнути у кілька кліків. Раніше це можна було зробити лише через версію для ПК, або зателефонувавши до оператора. Нині керуванням особистим мобільним номером простіше.

Використання застосунку – безкоштовне. Вам потрібно лише встановити Мій Київстар на мобільний пристрій: смартфон або планшет.

Новий, зручний інтерфейс

Команда розробників сервісу відновила інтерфейс додатку. Тепер користуватися стало інтуїтивно зрозуміліше та швидше. Вирішуйте будь-які питання, пов’язані з мобільним номером за лічені хвилини.

Після встановлення потрібно авторизуватися за номером. Система автоматично визначить ваш обліковий запис і дасть доступ до мобільного кабінету.

Щоб завантажити Мій Kyivstar на пристрій, потрібно одну хвилину. А надалі додаток заощадить вам багато часу, тож будь-яке питання можна буде вирішити за його допомогою.

У планах компанії додати онлайн-чат із оператором, який відповідатиме на ваші запитання. Це аналог звичайної розмови, тільки він працюватиме швидше. Також у найближчих оновленнях можна буде переказувати гроші на банківські картки та оплачувати комунальні послуги.

У вас є кілька номерів?

Керуйте ними в одному додатку. Можна вільно перемикатися між обліковими записами: при перемиканні достатньо ввести код-пароль, який прийде на пристрій у форматі SMS-повідомлення. Тепер у вас під рукою зведення по всіх номерах, які ви використовуєте.
Щоб скачати Мій Київстар безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange