Google Pay

Google Pay ™ зручний та швидкий спосіб безконтактної оплати за допомогою мобільного пристрою. Все, що вам потрібно – це додати банківську картку в додаток, і залишити вдома гаманець. Спробуйте так простіше.
Перевага Google Пей полягає не тільки у зручності, але й захищеності даних. Використовувати такий метод оплати можна скрізь, де встановлені спеціальні термінали для безконтактної оплати.

Ви можете підключити до свого смартфона кілька карток, що значно спрощує життя. Розплачуйтеся за товари та послуги миттєво: потрібно лише піднести до терміналу смартфон, і підтвердити оплату в один клік.

Крім того, ви можете платити за покупки на веб-сайтах, інтернет-магазинах і т.д. Якщо ви побачите піктограму Google Pay, натисніть і просто дотримуйтесь інструкцій. Вам не доведеться щоразу вводити дані ваших карток: система автоматично проведе списання з вибраної картки.

Є одне “Але”: щоб ви могли розрахуватися за товар або послугу через платіжний термінал за допомогою смартфона, він повинен мати вбудований чіп NFC.

Якщо ви не знаєте, чи є така функція у вашому мобільному телефоні, пошукайте її в налаштуваннях. Також можна зайти на сайт виробника, щоб досліджувати технічні характеристики пристрою.
Оновити або завантажити Google Pay c Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange