Оплата частинами

Оплата частинами – це додаток від ПриватБанку. Представлений додаток допоможе вам стежити за вашими договорами про послугу «оплати частинами».
Розробники постійно оновлюють програму, додають нові функції та можливості для своїх клієнтів. Це роблять для того, щоб кожному користувачеві було зручно користуватися сервісом.

Максимальна сума кредиту, на яку ви можете оформити розстрочку, становить 100 000 гривень. А максимальний термін договору – 24 місяці. При цьому мінімальна сума першого внеску становитиме лише 12 гривень.

Завантажити додаток Оплата частинами ви можете на пристрій під керуванням Android або IOS.

Переваги застосунку Оплата частинами

Можливості із додатком

Оплата частинами – це сервіс, завдяки якому ви можете оплачувати товари за допомогою розстрочки, рівними частинами та без нарахування відсотків. Додаток оплата частинами надає багато можливостей для своїх клієнтів.

Ви можете скористатися послугою оплати частинами як онлайн, під час онлайн-шопінгу, так і офлайн, купуючи товар у фізичному магазині.

За допомогою цієї програми ви зможете:

  • Переглядати всю інформацію за вашими активними/завершеними договорами про оплату частинам
  • Отримати доступ до інформації про встановлені ліміти при покупці через сервіс.
  • Можливість достроково погасити розстрочкуи.

Окрім цього, у вас буде можливість пошуку партнерських магазинів, у яких ви зможете придбати потрібний товар. Також у вас буде доступ до архіву договорів, в якому буде вся інформація про погашені кредити на послуги оплати частинами.

Щоб отримати повний доступ до всіх можливостей, вам потрібно мати активний обліковий запис у системі Приват24.

Функціональність

У додатку також є непогана функціональність. Наприклад це функція порівняння цін на потрібний товар серед партнерів банку або PUSH-повідомлення, які допоможуть вам бути в курсі всіх новин та змін у додатку.

Також ви зможете отримати кошти на будь-яку картку в кредит «Миттєва розстрочка». В особистому кабінеті програми ви зможете знайти виписку з активних угод. Ви також зможете збільшити ваш ліміт на покупки по сервісу «Оплата частинами».

У разі, якщо у вас виникнуть якісь питання, пов’язані з використанням програми, ви завжди можете звернутися до служби підтримки або на гарячу лінію, де вас обов’язково проконсультують фахівці банку.
Ви можете встановити застосунок Оплата частинами та почати ним користуватися прямо зараз. Для цього потрібно перейти на офіційний сайт Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange