Monobank

Мабуть, кожен із нас хоч колись бачив рекламу цього застосунку. Що ж таке банк у вашому телефоні і як ним користуватися? Як встановити додаток Монобанк? Давайте розглянемо детальніше!
Отже, Monobank це мобільний додаток, в якому користувач може не тільки відкрити собі картку, але й користуватися всіма банківськими послугами, не виходячи зі свого будинку. Оскільки у Моно немає відділень, це необхідний інструмент для всіх клієнтів банку.

Які ж функції доступні користувачам у мобільному додатку Монобанк? Давайте розглянемо трохи докладніше!

Що потрібно зробити, щоб отримати картку Монобанк?

  1. Встановити мобільний додаток Monobank
  2. Сфотографувати ідентифікаційний код та паспорт через застосунок.
  3. У відділенні чи у кур’єра підписати договір, у якому зазначені ваші дані з другого пункту. Так-так, доставку картки можна замовити кур’єром або користуватися цифровою карткою.
  4. У додатку сфотографувати отриману картку та обрати для неї пін-код.
  5. Ваша карта активна, і, швидше за все, вона вже має кредитний ліміт.

Забрати картку ви можете декількома способами. Або оформити доставку на відділення Нової Пошти, або ж забрати її в одній із точок видачі та активувати у додатку.Які функції доступні у застосунку Монобанк?

Платежі та перекази

Як тільки ви зайдете в застосунок, то побачите на головному екрані кнопки, які дають доступ до проведення платежів. Ви можете переказувати кошти з картки на картку, поповнювати свою картку, проводити платежі за реквізитами, сплачувати комуналку та багато іншого. Зручно те, що всі платежі проходять без затримок як у гривні, так і у валюті.

Благодійність

Окремим пунктом прописано благодійність. Натиснувши кнопку, перед користувачем відкриється список всіх благодійних фондів. Також ви можете знайти потрібний фонд через рядок пошуку. Це дуже круто, адже ви можете бути впевнені, що ваш донат піде точно за призначенням.

Тарифи

Все абсолютно безкоштовно. Поповнення вашої картки, оплата комунальних послуг, перекази на інші рахунки, оплата товарів та послуг, а також поповнення мобільного рахунку. Відсутність прихованих комісій. Як результат кредитна карта від monobank це зручний фінансовий інструмент для використання як в Україні, так і за кордоном.

Вибір кешбеку

Щомісяця користувачі Monobank можуть вибирати категорії, за якими отримуватимуть кешбек за витрати коштів. Клієнтам доступний як кешбек від банку, так і від партнерів. Пропонуємо скористатися цією пропозицією, адже за деякими категоріями ви зможете отримати до 20% повернення коштів.

Банка

Ви можете створити та накопичувати в ній кошти для якоїсь великої покупки. Або ж ви можете встановити кінцеву мету для збору, виставити необхідну суму, а також надати своїй банці назву. Можете ознайомитись із докладною інструкцією, як керувати банкою тут.

Сканер Qr-коду

Бачите Qr-код на оплату? Скористайтеся сканером, щоб не вводити реквізити вручну, а одразу переказати кошти.

Розстрочка

Оформіть свою покупку на виплат, через додаток Монобанк. Ви можете зробити це двома способами:

  • Замовити розстрочку безпосередньо перед покупкою
  • Або ж переказати суму за покупку на виплат через виписку.

Це дуже швидко, і не так складно, як здається.

Скіни для картки

Нещодавно розробники Моно додали ще одну цікаву функцію. Користуєтеся карткою в Google Pay або App Pay? Тоді змініть вигляд своєї карти: всім користувачам моно доступні близько 18 патріотичних обкладинок. Деякі видавалися за донат на байрактар, а рештою можна користуватися у вільному доступі.

Після встановлення скіна, ви зможете побачити свою карту вже в оновленому вигляді у своєму Google або Apple гаманці. І так, ця функція абсолютно безкоштовна.

Кредитний ліміт та пільговий період

Кредитний ліміт розраховується автоматично під час відкриття вашого рахунку. Максимально доступна сума – 100 000 грн. При цьому пільговий період на використання кредитних коштів становить 62 дні. Це набагато більше ніж, наприклад, у ПриватБанку, що робить Моно більш клієнтоорієнтованим.

Військові облігації

Це ще одна нова можливість від Монобанку. Ви можете придбати цінні папери як у гривнях, так і в іноземній валюті. При цьому держава зобов’язується провести виплати у чітко зазначений термін + з деякими відсотками для прибутковості. Таким чином, кожний клієнт Monobank може стати інвестором.

Автострахування

Це одна з дуже корисних функцій. У додатку ви можете придбати поліс Міні-КАСКО, придбати зелену картку для виїзду за кордон, придбати ОСАЦВ і навіть додасть свій поліс. Приємно, що в потрібний момент Моно нагадають про необхідність продовження страхового поліса.

Картки та рахунки

Кожен користувач може відкрити кілька видів карток. Наприклад:

  • Біла дебетова карта
  • Дитяча карта
  • Валютна карта в доларах або євро.

Ознайомитись з умовами випуску та обслуговування ви можете безпосередньо у додатку Монобанк. Також користувачі можуть відкривати рахунки ФОП у різній валюті.

Нагороди

Усі клієнти Монобанку одержують нагороди. Користуючись додатком Monobank, та виконуючи “Завдання”, ви можете отримувати здобутки та різних котиків. Раніше за них давали бали, які можна було обміняти на мерч Монобанк. На даний момент такої можливості немає, тому колекцію нагород ви можете збирати на своє задоволення.

Shake to Pay

Це унікальна функція клієнтів банку. Станьте поряд з іншим користувачем Моно, запустіть додатки та потрясіть смартфонами. Таким чином ви зможете знайти один одного і переказати кошти навіть не знаючи номерів карток. Зручно, чи не так?

Інструкція Monobank

Ми підготували докладну інструкцію з усіх важливих функцій Монобанку. Щоб знайти інструкцію, що цікавить, перейдіть за посиланням 👉 Monobank інструкції

Інші цікаві та корисні можливості Monoobank

Запросіть друга, який не використовує Monobank, за своїм реферальним посиланням та отримайте по 50 бонусних гривень кожен. Круто? Варто спробувати? Звичайно ж так!

З метою безпеки, кожен із клієнтів може приховати свої баланси. Замість суми за покупки, або ж суми на вашій карті, користувач побачить прапори України або смайли.

Відкрити депозит можна прямо зі свого смартфона, буквально за кілька хвилин. Це дуже легко та швидко.

Перегляньте статистику витрачених і зароблених коштів, щоб керувати своїми доходами. Кожен користувач може виставити ліміт на інтернет-покупки у додатку.

Втратили картку? Не переживайте, просто увійдіть до програми та заблокуйте її. Напишіть на підтримку Mono і фахівці банку допоможуть вам перевипустити карту за пару хвилин.

Налаштувати пін-код картки також можна безпосередньо у застосунку Monobank.

Висновок

Безперечно, Monobank це банк номер один в Україні. Величезна кількість задоволених клієнтів, вигідні умови користування, відмінний додаток та чудова служба підтримки виділяють його серед конкурентів. Саме тому з кожним днем до сім’ї котиків Mono приєднуються користувачі різного віку.

Користуватися програмою зручно і просто, а до того ж безкоштовно. Приємний дизайн, а також безліч функцій роблять його вірним помічником для розпорядження вашими фінансами.Замість епілогу

Monobank – це фінансове застосування нового покоління, яке варто спробувати. Приємний дизайн та широкий функціонал зроблять його найкращим партнером у ваших фінансових питаннях. Завантажити Monobank можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market чи App Store. Для завантаження оберідь необхідну кнопку нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange