Revolut

Revolut — мобільний додаток, інтегрований з мультивалютною дебетовою картою. Ви можете переказувати гроші з однієї валюти в іншу за курсом міжбанку. Цей сервіс допомагає уникнути зайвої комісії за зняття та переказ грошей за кордоном.
В одному обліковому записі є підтримка понад 150 валют. Конвертувати кошти з однієї валюти в іншу можна всередині додатку, без банківських комісій та націнок.

Найвигідніші курси обміну доступні у будні, а у вихідні сервіс додає комісію 0.5% від фінального курсу в п’ятницю. Пов’язано це з тим, що у вихідні валютні біржі не працюють.

Особливості додатку Revolut

Як отримати картку?

Завантажити Revolut можна безкоштовно, як і отримати базову версію карти. Її вистачає на більшість операцій, якщо ви не користуєтеся нею щодня. Щоб отримати картку, потрібно проживати на території ЄС, Австралії, Швейцарії чи Великій Британії.

Не обов’язково мати громадянство — картку можна отримати, навіть якщо у вас просто національна довгострокова віза.

Після завантаження додатку потрібно надіслати на перевірку скан-копію вашого паспорта та дозвіл на перебування в країні, де вказана адреса вашого проживання. Саме туди прийде картка, яку відправлять із Лондона.

Як використати банкінг?

Після того, як ви вирішили завантажити Revolut, потрібно прив’язати до нового рахунку банківську картку, з якою ви будете поповнювати Револют. Також можна поповнити звичайним банківським переказом, але це буде у кілька разів довше. Потім потрібно створити гаманець у потрібній валюті, і можна обмінювати гроші.

Цікаві функції Revolut

Якщо ви стаєте ВІП-клієнтом за 7 фунтів на місяць, банкінг знімає ліміти на проведення деяких операцій, а також ви отримуєте доступ до ВІП-залів в аеропортах.

Допомагає заощаджувати

Якщо ви часто подорожуєте, то за кордоном, напевно, розплачуєтеся у місцевій валюті. Щоб не втрачати гроші на конвертації, можна заздалегідь обміняти гроші у додатку за міжбанківським курсом та розраховуватись карткою. Це зручно, тому що не потрібно шукати обмінника, щоб обміняти валюту.
Рекомендуємо встановити Revolut, якщо ви мешкаєте в ЄС і часто буваєте в поїздках. Вона допоможе заощадити гроші, знімати готівку без комісії та розраховуватися без переплат за конвертацію валют.

Щоб завантажити Revolut безкоштовно з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче

App Store    Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange