Faberlic

Мобільний додаток Faberlic – це ваш інструмент, який допоможе максимально швидко знаходити потрібну продукцію та бути в курсі всіх акційних пропозицій від компанії.
Товари для краси та будинку від фаберлік цінуються завдяки своїй якості та доступній ціні. За допомогою цього застосунку ви також зможете проінформувати своїх клієнтів про новинки, які дуже часто випускаються.

Завантажити додаток ви зможете на мобільний пристрій або планшет під керівництвом Android або iOS.

Чому варто встановити Faberlic

Що таке Фаберлік?

Faberlic – це компанія прямого продажу, яка займається виробництвом косметики, товарів для здоров’я, одягу та взуття. Серед продукції компанії ви також знайдете засоби для особистої гігієни та догляду за шкірою, фарби для волосся, широкий асортимент декоративної косметики, парфумерії, модного одягу, а також побутову хімію та аксесуари для дому.

Компанія має власне виробництво, а також співпрацює з багатьма відомими парфумерами, дизайнерами та концернами, а продукція компанії не тестується на тваринах.

Косметика від Фаберлік є унікальною, адже до її складу входить кисневий комплекс. Серед досягнень компанії числиться більше 34 патентів власної мікробіологічної лабораторії та десятки мільйонів задоволених клієнтів у всьому світі.

Крім того, фаберлік щомісяця проводить заохочувальні акції за реєстрацію новачків. А ще, клієнти Faberlic можуть відвідувати різноманітні форуми, брати участь у розіграшах та їздити у спільні подорожі.

Функціональність застосунку

Мобільний додаток Faberlic зовсім недавно оновився і став комфортнішим у використанні. Окрім стандартних функцій перегляду продукції та створення замовлень, тепер ви зможете:

  • Ще швидше знаходити потрібний товар за допомогою відповідної графи.
  • Читати більш докладну інформацію про товар, що вас цікавить.
  • Оплачувати ваші замовлення.

Крім того, у розділі профіль, ви зможете переглянути обрані товари, керувати вашими замовленнями, а також налаштувати PUSH-сповіщення. Додаток також додали розділ нотатки, в якому ви зможете записати важливу для вас інформацію.

Також, якщо потрібного вам товару немає, ви можете включити функцію «повідомити про наявність» і замовити товар відразу ж після надходження на склад. У додатку ви зможете вибрати пункт видачі – місце, де ви зможете отримати вашу посилку. Усі ваші дії у програмі будуть синхронізовані у вашому особистому кабінеті на офіційному сайті Faberlic.
Користуватися додатком дуже просто. Спробуйте прямо зараз, завантаживши Faberlic з офіційного сайту Play Market або App Store за посилання нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange