App Store

“App Store” – це магазин застосунків для вашого пристрою на базі iOS. В App Store ви зможете знайти абсолютно все, що знадобиться для роботи на вашому пристрої. Різні додатки та багато іншого доступно в App Store.
По суті, “App Store” для айфонів або інших пристроїв iOS, це щось на кшталт Play Market для пристроїв на базі андроїд. Встановлюйте інструменти, програми для хобі, гри і т.д. без будь-яких обмежень.

Навіщо потрібен «App Store»?

У кожного з нас є якісь свої інтереси та потреби. Так як всі люди різні, розробники не можуть передбачити, які додатки потрібно встановити на той чи інший смартфон. Тому, діставши телефон з коробки, ви отримуєте стандартний набір: браузер, одна/дві гри, і т.д.

Але в процесі використання Вам можуть знадобитися додаткові функції. Ось тоді і буде корисним магазин додатків. Ви можете скористатися “App Store”, щоб удосконалити свій пристрій, додати йому нові функції та можливості. Кожна програма індивідуальна, а вибір їх просто величезний, тому не сумнівайтеся – ви точно знайдете те, що шукаєте

Можливості магазину «App Store»

  • Вільний доступ до більш ніж 2 мільйонів додатків станом на 2022 рік.
  • Можливість вибирати між безкоштовними та платними застосунками.
  • Офіційні версії програм, які будуть працювати безперебійно.
  • Автооновлення встановлених Вами програм.

Як користуватися «App Store»?

Пошук

У магазині ви можете скористатися пошуком, щоб не шукати програми серед сотень аналогів. Введіть його назву в пошуках за допомогою клавіатури або голосу.

Категорії

Усі застосунки в магазині поділені на категорії. Це помітно полегшує пошук потрібного додатку.

Залежно від ваших інтересів та додатків якими ви користуєтеся, змінюватимуться рекомендовані вам категорії. Наприклад, тиждень тому ви встановили фоторедактор, і магазин рекомендує Вам звернути увагу на категорію “Фотографія”. Але вчора ви встановили навігатор, і тепер вам рекомендують “карти і навігацію”.

Сьогодні

Це розділ магазину, в якому користувачі можуть прочитати різні цікаві статті про останні додатки. Або ж знайти корисні лайфхаки, які допоможуть у роботі з утилітами.Що робити, якщо зник значок App Store?

Якщо ви не можете знайти значок магазину на головному екрані, це не означає, що застосунок був видалений. Він входить до списку заводських програм, тому видалити його користувач не зможе. Якщо ви втратили або видалили значок магазину з головного екрана, спробуйте зробити наступне:

  • Спробуйте знайти застосунок через пошук iOS.
  • Якщо не змогли, спробуйте знайти іконку через налаштування. У пункті “Покупки програм”, знайдіть “Встановлення програм”. Натисніть на нього і в меню поставте галочку навпроти пункту “Так”. Іконка магазину має знову з’явитися.
  • Якщо попередні поради не допомогли, ви можете скористатися скиданням налаштувань пристрою. Зверніть увагу на те, що в такому випадку деякі ваші програми та налаштування доведеться відновлювати вручну.

AppStore-Button
Вам може сподобатись:

Secured By miniOrange