ПриватАгент

ПриватАгент – це додаток для продажу банківських продуктів ПриватБанку. Цікаво? Ще б! А тепер давайте про все докладніше. ПриватАгент це робота, яку може отримати кожен охочий. Немає ніякої каверзи, адже ви працюватимете самі на себе.
Ваша заробітна плата безпосередньо залежатиме від того, скільки людей ви зацікавите послугами ПриватБанку. До того ж, ви самі плануватимете коли ви працюватимете, адже немає певного графіка, якого ви повинні дотримуватися.

Завантажити застосунок ПриватАгент ви можете на будь-який свій пристрій.

Можливості додатку ПриватАгент

Як це працює?

Що таке ПриватАгент і з чим його їдять? Давайте розумітися. Для того, щоб розпочати роботу, вам потрібно стати клієнтом ПриватБанку. Це обов’язкова умова.

Вам потрібно буде розповідати потенційним клієнтам про продукти та послуги, які надає Приват. Коли вони захочуть стати клієнтами банку, вам знадобиться передати дані в банк будь-яким зручним способом. Після успішної реєстрації клієнта ви зможете отримати свій прибуток.

Розмір доходу, безпосередньо залежатиме від того, яким саме продуктом зацікавиться клієнт. Будь то оформлення картки або продаж застави.

Переваги роботи ПриватАгента

Насамперед це ваш заробіток. Активно працюючи агентом ПриватБанку, ви завжди матимете стабільний дохід і матимете можливість повністю себе забезпечити. Незважаючи на це, ви можете поєднувати цю роботу з основною, адже працювати ви зможете за допомогою мобільного телефону. У чому полягають переваги такої роботи?

  1. Ви самі маєте право планувати свій робочий день. Вибирайте самі, скільки годин на добу ви проведете за роботою.
  2. Вільний робочий графік. Влаштовуйте собі вихідні будь-якого дня тижня.
  3. Немає прив’язки до робочого місця. Працюйте в будь-якому куточку світу, адже вам не потрібний офіс. Зустрічайтеся з людьми в живу або спілкуйтесь за допомогою мережі інтернет

Якщо ви стали позаштатним співробітником Привату, то дістали роботу мрії. Стабільний дохід, комфортні умови та робота за принципом «сам на себе». Чи це може бути реальністю? Встановлюйте ПриватАгент та спробуйте самі.

Що я отримаю встановивши додаток?

Після встановлення ПриватАгент ви отримаєте доступ до всіх функцій застосунку. Ви можете дистанційно надсилати до банку заявки клієнтів, яких зацікавив банківський продукт.

Також ви отримаєте опис всіх продуктів, щоб вам було простіше працювати. І, напевно, найкориснішою функцією є відстеження свого статусу, який впливає на вашу заробітну плату.
Спробуйте стати позаштатним співробітником банку та заробляти гроші вже зараз. Для цього вам просто потрібно завантажити ПриватАгент з офіційного джерела Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

ПриватБанк Ліцензія № 22 від 05.10.2011 р

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange