Альфа-Банк

Альфа-Банк найзручніший банк – той, що знаходиться під рукою. Щоб переказати гроші з картки на картку, сплатити комунальні послуги або оформити депозит. Мобільний банкінг – це швидко і зручно, спробуйте мобільний додаток прямо зараз!
Альфа-Банк представив свій мобільний додаток у 2016 році. З того часу вже вийшло кілька оновлень, у яких розробники враховують думки користувачів та покращують функції.

Переваги мобільного додатка від Альфа-Банку

Найголовніше – це управління рахунками онлайн. Вони завжди у вас під рукою: на смартфоні чи планшеті. Ось основні функції, якими користуються клієнти банку:

  • Витрати та доходи. Слідкуйте за своїми рахунками у режимі реального часу.
  • Вивчайте історію операцій та самостійно робіть виписки.
  • Всередині програми можна сплатити: комунальні послуги, автомобільні штрафи, інтернет, мобільні послуги тощо.
  • Можна переказати гроші клієнту Альфа-Банку або іншого банку. Для цього можна використовувати номер мобільного телефону, ПІБ або номер рахунку.
  • Оформлено кредит? У додатку можна погасити достроково. Не треба йти до банку — це заощадить кілька годин.
  • Чи взяли кредит в іншому банку? Все одно його можна погасити прямо тут.
  • Втратили чи вкрали картку? Заблокуйте її відразу ж і ніхто не отримає доступу до ваших грошей.

Корисні «фішки» додатку

Тут є шаблони для основних платежів: комунальні послуги, поповнення мобільного та оплата штрафів. Ви можете вибрати ті, якими користуєтеся постійно, заповнити один раз дані та при наступному платежі вводити лише суму.

Крім того, якщо ви часто подорожуєте та користуєтеся послугами банку в інших містах, вам, напевно, потрібно швидко знаходити відділення в незнайомому місті. Спеціально для цього за допомогою програми можна побудувати маршрут до найближчого відділення. При побудові враховується тип транспорту, яким ви пересуваєтеся: автобус, метро або автомобіль.

Безпека додатку Альфа-Банку

Якщо на вашому смартфоні є відбиток пальця, можна налаштувати вхід по ньому, замість пароля. Усі оплати онлайн підтверджуються через СМС: на ваш мобільний надходить повідомлення з одноразовим паролем.
Оновити або завантажити Альфа-Банк з Play Market або App Store можна за посиланням нижче. Це – офіційний додаток для iOS та Android.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange