Sportbank: мобільний спортивний банк

Sportbank — це мобільний банкінг для тих людей, які цінують свій час і не хочуть витрачати його на відвідування банківських відділень. У цьому додатку зручний інтерфейс, кешбек на спортивні товари та інші приємні особливості мобільного банкінгу.
Додатком зручно користуватися: тут все зручно і просто, навігація всередині не викликає складнощів. Приємних емоцій від використання додають вигідні умови та різні бонуси.

Завантажити Sportbank можна безкоштовно. Кредитні картки також видаються безкоштовно.

Переваги Sportbank

  • Кредитна картка може мати ліміт до 100 000 гривень
  • Пільговий період кредитки – 120 днів з першого місяця використання
  • Стандартний пільговий період – 62 дні
  • На всі спортивні товари та послуги, пов’язані зі спортом, користувач отримує до 10% кешбеку
  • У додатку зручно контролювати витрати та доходи, аналізуючи їх за зручними графіками

Завантажити Sportbank можна за посиланням цього тексту.

Особливості додатка Спортбанк

Легко отримати картку

Щоб стати клієнтом банку, потрібно:

  1. Встановити додаток.
  2. Сфотографувати паспорт та ідентифікаційний код, а потім надіслати фото додатку.
  3. Заповнити анкету.

Потім вам потрібно лише дочекатися кур’єра, який принесе карту, або ж забрати її в одній із точок видачі та активувати у додатку.

Вигідна кредитка

Коли ви відкриваєте картку, можна отримати кредитний ліміт до 100 тисяч гривень. З першого місяця використання доступний пільговий період 120 днів, а стандартний період становить 62 дні. За цей час можна не платити відсотки та користуватися кредитними грошима.

Зручне використання

Тут можна вести зручний облік доходів та витрат, переказувати безкоштовно гроші між різними картами, платити за реквізитами, поповнювати мобільний рахунок та проводити інші операції.

Вигідний кешбек

За покупку у спортивних магазинах або при оплаті спортивних послуг ви отримуєте кешбек 10%. Це вигідно, якщо ви постійно займаєтеся спортом у фітнес-клубі, наприклад. Тоді щомісяця з абонплати частина грошей повертатиметься назад.
Щоб встановити Sportbank, перейдіть за посиланням нижче. Тут можна завантажити додаток з офіційного джерела Play Market або App Store. Якщо виникнуть питання щодо послуг банку, то можна написати в цілодобову техпідтримку.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

АТ «ОКСІ БАНК». Ліцензія Національного банку України на право надання банківських послуг №247, видана 15.11.2011, номер у Державному реєстрі банків 30.

АТ «ТАСКОМБАНК». Ліцензія Національного банку України на право надання банківських послуг № 84, видана 25.10.2011, номер у Державному реєстрі банків 45 від 21.10.1991.

Secured By miniOrange