O.Bank

O.Bank – онлайн банк на українському ринку банківських послуг від компанії IdeaBank. Спочатку це була програма для клієнтів банку, але тепер вона доступна для використання всіма бажаючими.Особливості O.Bank

Банк без відділень

Щоб користуватися послугами, потрібно завантажити O.Bank на мобільний пристрій на базі операційної системи iOS або Android. Всі послуги можна отримати онлайн: не потрібно йти до банку, щоб відкрити рахунок та отримати картку, як це було раніше.

Усі послуги в одному місці

Цифровий банк дозволяє користуватися банківськими продуктами, не виходячи з дому чи офісу. Тут можна оформити картку, сплатити комунальні платежі, поповнити мобільний рахунок або переказати гроші з картки на картку.

Карта MasterCard

Це звичайна картка зі стандартним набором функцій. Їй можна розплачуватись у будь-яких магазинах, знімати готівку в банкоматах, оплачувати послуги тощо. Щоб замовити карту, потрібно зареєструватись у додатку.

Для поточних клієнтів IdeaBank передбачена окрема система реєстрації без обов’язкового випуску кредитної картки. Щоб отримати картку, вам потрібно встановити O.Bank: онлайн-банк на смартфон або планшет.

Переваги банку:

  • Пільговий період кредитної картки до 120 днів
  • Кешбек до 30% на популярні сервіси від Apple та Google; кешбек до 5% у всіх інтернет-магазинах по всьому світу; кешбек до 0.5% на інші покупки
  • Перші чотири місяці – безкоштовні транзакції, від переказів з картки на картку до безкоштовних знімань та поповнень
  • Усі функції доступні в режимі 24/7
  • Кредитний ліміт до 200 000 гривень

Після заповнення анкети банк розгляне можливість відкриття кредитної лінії. На ринку банківських послуг України це одне із найвигідніших рішень. Особливо приємно, що користуватися без відсотків грошима можна до двох місяців

Цифровий банк

Ви можете завантажити O.Bank – онлайн банк і всі операції проводити онлайн. Це означає, що не потрібно ходити до відділення, щоб отримати відповідь на запитання, поспілкуватися з менеджером чи оформити картку.

Всі банківські продукти – картки, депозити та кредити можна замовити самостійно у додатку. Ви фотографуєте свої документи, які потрібні для анкети у додатку, і відправляєте їх на перевірку.

Підтримка клієнтів здійснюється в режимі 24/7 за допомогою чату в месенджерах Telegram та Viber.
Щоб завантажити O.Bank — онлайн банк із Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цією статтею.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange