LiqPay

LiqPay – це платіжний сервіс від ПриватБанку, який потрібен, щоб приймати платежі, надсилати виплати або переказувати гроші між банківськими картками. Сервіс працює з картками Visa/Mastercard та внутрішнім рахунком, який прив’язаний до номера телефону.
Важливий момент, щоб зареєструватися в LiqPay, країна де ви отримали банківську картку та код країни вашого мобільного номера обов’язково має збігатися. Після ви повинні пройти верифікацію особи та вуаля, ви можете користуватися сервісом у будь-який час доби.

Переваги додатку LiqPay

Як це працює?

Для того щоб ви краще розуміли, як працює LiqPay, давайте уявимо ситуацію. Ви – власник інтернет магазину і хочете підключити функцію оплати онлайн.

Після реєстрації в системі ви потрапляєте на сторінку створення, де потрібно вказати дані вашої компанії та сферу вашої діяльності. Наступним кроком виберіть, на який рахунок будуть надходити платежі. На цьому основні дії закінчено.

Залишилося зовсім небагато, налаштувати способи оплати, які будуть доступні вашим клієнтам та налаштування стилю платіжного кабінету. Все готове, можете сміливо переводити кабінет у «бойовий режим».

Покупець у свою чергу, з усієї системи LiqPay бачитиме лише платіжний кабінет, у момент замовлення та оплати товару. Підійде сервіс не лише підприємцям, а й приватним особам.

Функціональність ЛікПей

Функціональність LiqPay адаптована як під одержувачів, так платників. Серед основних функцій виділяють:

  • Виведення коштів на картки Visa/Mastercard
  • Переказ будь-яких коштів, сума яких стартує від 1-ї копійки
  • Обмін різних валют
  • Зняття коштів у будь-якому банкоматі

Розробники намагалися створити сервіс щодо платежів максимально простим і зрозумілим. Але якщо у вас все ж таки виникнуть якісь питання, в мобільному додатку LiqPay є онлайн-чат, де працюють фахівці, які готові вас проконсультувати в будь-який момент.

Безпека

У сервісі присутній сертифікат безпеки PCI DSS level 1, який гарантує захист від крадіжки даних користувача.

Також розробники задіяли підтвердження операцій одноразовим динамічним паролем. Що це означає? Це означає, що для проведення будь-якої операції, на ваш мобільний пристрій приходитиме код-пароль, який буде відомий лише вам і скористатися ним можна буде лише один раз.
Встановити LiqPay ви можете як на мобільний під керуванням IOS/Android так і на ПК або ноутбук, перейшовши за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange