Акції та знижки супермаркетів

Акції та знижки супермаркетів – це мобільний додаток для смартфонів та планшетів на базі ОС Android та iOS. Розробники зібрали тут найактуальніші акції та знижки з усіх супермаркетів України.Чому варто користуватися цим додатком?

У СНД дуже погано із фінансовою грамотністю. Навіть коли на рахунок приходить зарплата чи несподіваний прибуток, люди просто витрачають його. Але ж можна це робити вигідніше, чи не так?

Наприклад — дивитися, які актуальні акції та знижки є в торгових мережах вашого міста. У будь-якому випадку вам потрібно купувати продукти, речі та техніку постійно. Але якщо на цьому можна заощадити, то чому ж ні?

Завантажити «Акції та знижки супермаркетів» можна безкоштовно. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

Розумна економія: на крок ближче до мрії

Давно хотіли почати відкладати гроші, але не знаєте з чого почати? Ми маємо пропозицію. У цій програмі зібрані всі акції та знижки у найпопулярніших магазинах вашого міста.

Ви можете купити різні товари, а заощаджені гроші використовувати як захочете. Щодня розробники оновлюють інформацію, щоб вона була актуальною.

Крім цього, обов’язково використовуйте бонусні, дисконтні та накопичувальні карти. Таким чином, ви заощаджуєте двічі. Спочатку дешевше купуєте товар, а потім частина грошей вам повертається.

Категорії товарів у додатку

Тут представлені товари наступних категорій:

Часто буваєте в АТБ, Метро, ​​Ашан чи Сільпо? Тоді вам потрібно обов’язково завантажити “Акції та знижки супермаркетів” на ваш пристрій. Таким чином, ви можете заздалегідь планувати покупки, щоб заощаджувати кожен день.

Головне меню

Тут можна налаштувати вкладки, які потрібно відображати. Це можуть бути:

  • Поточні акції
  • Вибрані магазини
  • Супермаркети

Позначайте улюблені магазини та додавайте їх до «Вибраного». Якщо якийсь магазин із запропонованого списку вам не подобається, ви можете приховати його.

Сторінки акційного каталогу можна зберегти та повернутися до перегляду пізніше. Головне — встигнути, доки не закінчиться акція. Переглянути їх можна буде навіть без інтернету.
Завантажити «Акції та знижки супермаркетів» можна безкоштовно. Перейдіть за посиланням під цим текстом, щоб встановити його на смартфон або планшет.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange