My Water Shop

“My Water Shop” додаток від IDS International розроблений спеціально для полегшення замовлення води додому або до вашого офісу.
Для початку пройдіть реєстрацію та отримайте код активації вашого кабінету. Після одразу можете приступати до замовлення води.

Завдяки комфортному та простому додатку, замовлення здійснюється за лічені хвилини.

Про додаток My Water Shop

Головне меню

На головному екрані ви можете бачити та контролювати запас вже замовленої води. Додаток сам розраховує приблизну норму води на день на людину, і виходячи з цих даних розраховує залишок води.

Основне меню

Тут ви побачите декілька розділів: вода у бутелях та у пляшках, різне обладнання, аксесуари, акції та знижки.

  • Вода у бутелях представлена ​​від двох компаній: Моршинська та Аляска, бутлі по 18.9 л.
  • Комбо-набори: дуже вигідні та економні пропозиції як води в бутелях, так і звичайних бутильованих.
  • Вода у пляшках: від Моршинської, Аква Лайф та Боржомі. Продаються різними об’ємами, від 0.33 літри до 6 літрів у наборі від двох до дванадцяти пляшок. Також є як пластмасові пляшки, так і скляні.
  • Обладнання: є помпи для бутелів, диспенсери, підставки та аксесуари. Помпи бувають електричні та механічні. Диспенсери – керамічні та пластикові. Підставки дерев’яні та металеві. А з аксесуарів представлені підстаканник, ручка для перенесення бутелів та кран диспенсерний.
  • Кулери бувають двох видів: підлогові та настільні. У кожному з видів є вибір більш ніж 3 різних моделей.
  • Розділ “додаткові товари” пропонує нам за приємною ціною купити товари для офісу та будинку, різні чаї та каву, пластиковий та паперовий одноразовий посуд, цукор та інше. Це зручно для працівників офісів, щоб одним замовленням усе привезли.

Акції

У цієї компанії працює реферальна програма. Що це таке? Це можливість і вам, як замовнику, отримати знижку так і бізнесу залучити більше потенційних клієнтів.

Кошик

Місце де ви можете перевіряти ще раз ваше замовлення або додати кількість одиниць.

Способи оплати

Ця програма підтримує всі способи оплати, такі як: Apple Pay, Google Pay та будь-яку кредитну картку Visa або MasterCard.

Доставка

У цієї компанії доставка здійснюються щодня практично в будь-якому місті України. Також у додатку ви можете вибрати конкретну дату, час та залишити коментар для кур’єра.
Додаток абсолютно безкоштовний, і завантажити ви його можете за посиланням нижче з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange