EVA – мережа магазинів краси!

«EVA – мережа магазинів краси!» – Мобільний додаток від однойменної мережі магазинів косметики, побутової хімії та господарських товарів. Особливість додатку – те, що ваша накопичувальна карта бонусів EVA МОЗАЇКА завжди буде під рукою.

Не потрібно носити із собою фізичний пластик: просто відскануйте QR-код у додатку прямо на касі, щоб бонуси надійшли на ваш рахунок.
Завантажити «EVA – мережа магазинів краси!» можна безкоштовно. Подальше використання також не вимагає оплати – всі функції доступні всім користувачам.

Переваги додатку «EVA – мережа магазинів краси!»

Персональні акції та знижки

Перегляньте актуальні зниження цін на популярні позиції в асортименті. Прямо у додатку ви можете ознайомитись з товарами мережі, на які зараз діє знижка. Також тут можна отримати персональні купони на знижки: вони доступні тільки в додатку.

Особистий кабінет та програма лояльності

В особистому кабінеті можна переглянути кількість бонусів на рахунку та історію покупок. Ця функція допоможе зрозуміти, скільки грошей ви витрачаєте в магазині, і можна заощадити на якомусь товарі. А перегляд актуальної кількості бонусів у реальному часі позбавить походу в магазин — будьте в курсі своїх накопичень у будь-якій точці міста.

Завантажити «EVA – мережа магазинів краси!» можна на мобільні пристрої з операційною системою iOS чи Android.

Перегляд інформації про магазини

У додатку можна переглянути інформацію про найближчі до вас магазини: адресу та графік роботи. Це зручно, тому що в пару кліків можна побачити, де неподалік є магазини вашої улюбленої мережі – і не потрібно скористатися сторонніми картами.

Великий асортимент

Ще одна особливість програми – онлайн-вітрина. Тут є всі товарні позиції, що стоять на полицях фізичних магазинів. Таким чином, ви можете заздалегідь подивитися, які товари вам потрібні, ознайомитись з описом та цінами.

А якщо ви знаходитесь у фізичному магазині, але на товарі, що вас цікавить, немає цінника, використовуйте сканер штрих-кодів, щоб подивитися актуальну вартість продукту. У стрічці зберігаються всі нещодавно відскановані товари: ви можете будь-якої миті зайти, щоб дізнатися про наявність або відсутність продукту.
Щоб встановити “EVA – мережа магазинів краси!”, перейдіть за посиланням нижче. Виберіть свою платформу (iOS або Android), і завантажте додаток на ваш смартфон або планшет з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange