War Robots

War Robots – це PvP битви в реальному часі на великих роботах. Гра працює на мобільних пристроях з операційної системи Android та iOS. У цьому шутері від третьої особи ви граєте за великого робота.
Ви маєте кілька варіацій бойового обладнання, яке можна комбінувати між собою. Додайте сюди кілька десятків карток і гарний вечір вам забезпечений.

Вибрати також можна робота на будь-який смак. Після покупки ви зможете його покращувати, доки він не стане непереможною машиною. Можна створити машину для знищення противників, вибравши робота, який вам сподобається і спорядити його будь-якою зброєю.

Щоб скачати War Robots безкоштовно з офіційного сайту, перейдіть за посиланням під описом.

Особливості гри

Кожен бій – це бій у форматі шість на шість. Воювати треба проти інших гравців із усього світу. Бої короткі і завдяки цьому дуже динамічні.

Після короткого навчання геймплею гри, вам дають двох роботів та два слоти в ангарі, де вони будуть стояти. Пізніше ви відкриєте п’ять слотів і займете їх роботами. Крім того, ви можете відкривати додаткові ангари. Таким чином у вас з’явиться ще п’ять вільних місць.

Встановити War Robots та грати можна безкоштовно. Але щоб швидше прокачувати роботів і купувати їм нове обладнання вам знадобиться ігрова валюта.

  • Зараз у грі є 45 роботів з різними здібностями.
  • Ви можете спорядити кожного робота кількома видами зброї: від балістичних ракет до плазмових гармат
  • Потужну бойову машину можна створити під ваші уподобання. Поєднуйте характеристики роботів та новітнє обладнання
  • Додатково можна виконувати бойові доручення, щоб отримувати за них бонуси та покращувати техніку.
  • Є можливість вступати до кланів, створюючи могутні союзи. Граючи із друзями, перемагаєш швидше!

У процесі бою маєш можливість самостійно вибирати стиль гри. Наприклад, ти можеш люто атакувати супротивника чи навпаки, захищати союзників. Можна навіть просто доводити супротивників до сказу, відволікаючи їх від переміщення основних сил команди.

Потрібно бути готовим провести раптову атаку або відбити напад супротивника зі спини. Пам’ятай, що це колективна гра, і перемога залежить від вашої взаємодії. Прокачуй свого робота і ставай краще щодня!
Завантажити War Robots можна безкоштовно з офіційного джерела Play Market чи App Store. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange