Fozzy

«FOZZY» – це мобільний додаток, в основі якого закладено програму лояльності. За її допомогою ви зможете купувати продукти в мережі гіпермаркетів «FOZZY» за оптовими цінами. Це дуже вигідно, адже вам не доведеться купувати товари оптом, а ціна на них буде нижчою за звичайну.
Товари, які ви можете купити за зниженою ціною, ви можете знайти на полицях гіпермаркетів, вони будуть позначені спеціальним знаком на ціннику. Щотижня список таких товарів оновлюватиметься, а дізнатися про них ви зможете, встановивши додаток «FOZZY» на свій смартфон.

Переваги пропозиції Fozzy

Усі необхідні функції у вашому смартфоні

«FOZZY» – один з небагатьох магазинів, які повністю відмовилися від пластикових карток. Тепер, для нарахування знижки вам потрібно лише відкрити програму і відсканувати штрихкод на касі, в момент здійснення покупки. У додаток ви можете додати свою банківську картку та розраховуватись нею за свої покупки в гіпермаркеті. ,

Також у додатку ви можете дізнатися ціну будь-якого товару, якщо на нього немає цінника або якщо ви просто хочете перевірити вартість конкретної речі. Просто відскануйте штрих-код і дізнайтеся всю необхідну вам інформацію

Цікаві фішки

У додатку вам будуть доступні “плюшки”, які ви навряд чи зустрінете в інших програмах лояльності. Наприклад, це може бути:

  • Скарбничка
  • Історія ваших покупок
  • Список акційних товарів

За допомогою скарбнички, ви можете почати збирати фішки, а після обміняти їх на покупку товару з величезної знижки. Чим більше фішок – тим більша знижка.

Що ж щодо історії ваших покупок? Інформація про всі ваші покупки буде перенесена до програми. Будь-коли ви зможете переглянути потрібний вам чек або з його допомогою повернути товар, який з якоїсь причини вам не підійшов.

Онлайн-шопінг

Користуватися програмою лояльності “FOZZY” ви зможете і на онлайн-шопінгу. Навіть не виходячи зі свого будинку, у вас є можливість заощадити на покупках. На офіційному сайті вам необхідно вибрати необхідний товар і оформити замовлення.

Цілодобова підтримка

Якщо у вас виникне нестандартна ситуація, пов’язана з використанням програми або ж виникне якесь питання, ви завжди зможете звернутися до служби підтримки або зателефонувати оператору на гарячу лінію. Фахівці FOZZY завжди раді вам допомогти або провести консультацію.
Користуватись програмою лояльності дуже просто. Спробуйте робити свої покупки і почати економити, встановивши додаток «FOZZY» на смартфон, під керівництвом операційної системи iOS або Android. Зробити це ви можете з офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange