Де мої діти: локатор для телефону та gps-годин 0+

«Де мої діти: локатор для телефону та gps-годин 0+» — це додаток геолокатор, який в режимі реального часу допомагає дізнатися, де знаходиться ваша дитина.
З його допомогою можна точно відстежити місцезнаходження дитини, використовуючи її смартфон або GPS-годинник. Якщо у вашої дитини смартфон на базі операційної системи Android, то ви навіть зможете почути навколишні звуки – сигнал транслюватиметься через телефон.

Основні функції

Повідомлення про місцезнаходження

Ви отримуватимете повідомлення, коли дитина приходить у певне місце. Це може бути школа, будинок чи спортивна секція. Насправді це зручна функція: тому що ви будете менше хвилюватися і дзвонити дитині.

Вивчайте історію пересування

Ви можете дивитися, де дитина ходила протягом дня. Так ви будете знати, яким маршрутом гуляє або ходить до школи.

Запис звуку у реальному часі

Якщо він не відповідає на ваші дзвінки або зв’язався з поганою компанією, ви завжди можете послухати, що відбувається в оточенні.

Активувати мікрофон ми рекомендуємо лише за необхідності, щоб не обмежувати його особистий простір. Але ця інформація також не буде зайвою у разі конфлікту дитини з викладачем чи однолітками у школі.

Завантажити «Де мої діти: локатор для телефону та GPS-годин 0+» потрібно, якщо у вас занадто щільний графік, і ви часто знаходитесь з дитиною окремо.

Сигнал тривоги

Якщо дитина перебуває в небезпеці, і не може зателефонувати вам, вона може швидко подати сигнал тривоги. У цей момент включається мікрофон, починається запис звуку, а ви отримуєте точне місце розташування дитини.

Статистика використання додатку

Ви можете дізнатися, які програми дитина використовує найчастіше, і скільки часу вона витрачає на кожну з них. Ця функція допомагає заздалегідь визначити потенційну залежність і провести розмову.

Як почати користуватися геолокатором?

  1. Потрібно встановити «Де мої діти: локатор для телефону та GPS-годин 0+» на ваш смартфон або планшет.
  2. Завантажте додаток “Чат з батьками” на пристрій дитини. Інший варіант – купити GPS-годинник.
  3. Підтвердьте право на доступ до пристрою дитини, дотримуючись інструкцій.
  4. Починайте користуватися програмою, підключивши всі необхідні функції.

Завантажити «Де мої діти: локатор для телефону та gps-годин 0+» можна безкоштовно за посиланням нижче з Play Market та App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange