Аптека 9-1-1

“Аптека 9-1-1” мобільний додаток, в якому ви можете зробити онлайн замовлення ліків або доглядової косметики, отримати знижки та відстежувати ваші витрати.Про додаток Аптека 9-1-1

Українська мережа аптек, в яких ви можете придбати доглядову косметику, вітаміни та харчові добавки, і, звичайно ж, ліки.

Ця мережа аптек співпрацює з такими аптеками:

 • Перша аптека
 • Аптека низьких цін (АНЦ)
 • Аптека оптових цін (АТЦ)
 • Мережа аптек 9-1-1
 • Досвід, довіра, допомога
 • та аптека Ваш консультант.

По всій цій мережі однакові ціни на всі товари та загальна система знижок.

Для реєстрації вам необхідно вибрати один із варіантів:

 1. Прийти в будь-яку аптеку цієї мережі та продиктувати ваш номер телефону. Після цього фармацевт-консультант зареєструє вас у системі.
 2. На сайті Аптека 9-1-1 перейти в розділ “Дісконт” та активувати вашу картку знижок.
 3. Завантажити мобільний додаток “Аптека 9-1-1” і просто увійти в систему, ввести мобільний номер телефону і ви автоматично будете зареєстровані в системі.

Додаток доступний на операційних системах iOS та Android.

Функціонал додатку Аптека 9-1-1

Головна

На головній сторінці ви побачите кілька розділів:

 • Каталог
 • Режим “Ваша аптека”
 • Послуги
 • Симптоми та захворювання
 • Пропозиції
 • Рядок пошуку та сканування штрих-коду.

Поговоримо про кожного трохи конкретніше.

 1. Каталог — місце, де ви можете вибрати категорію необхідного вам товару, подивитися аналоги та прочитати опис.
 2. Якщо ви волієте робити онлайн покупки — цей розділ вам сподобається. Тут ви можете вибрати конкретні найближчі вам аптеки зі всіх партнерів і оформляти замовлення конкретно на обрану аптеку. Це дуже зручно, тому що вам не потрібно буде їхати на інший кінець міста за вашим замовленням.
 3. У послугах доступні посилання на офіційний сайт на такі теми: Доступні ліки; Дисконтна програма; Онлайн лікар. Важливо, ніколи не займайтеся самолікуванням – це може зашкодити вашому здоров’ю!
 4. Тут усе розбито за категоріями різних обстежень та лікарів. Наприклад, якщо вам потрібно здати аналізи ви обираєте категорію ”Аналізи та обстеження” та швидко та без проблем придбати усі необхідні баночки, шприци чи скарифікатори (голочка, якою протикають палець для аналізи крові).
 5. У пропозиціях ви знайдете товари по акції, вигідні та доступні ціни на доглядову чи лікувальну косметику.

Каталог

Тут ви знайдете весь список категорій представлених товарів. Наприклад, спортивне харчування, вітаміни, догляд та товари для дому.

Кошик

Тут зберігатиметься все ваше замовлення. Ви матимете можливість його відредагувати, додати або прибрати одиниці товару та підтвердити замовлення.

Картка

Після отримання та активації дисконтної картки ви в даному розділі бачитимете ваші витрати, накопичені бонуси та кількість бонусів, які вам нараховані за кожну покупку.

Профіль

Основні налаштування повідомлень, цілодобова допомога та можливість планувати та складати список необхідних покупок заздалегідь.

Основна фішка додатку Аптека 9-1-1

При пошуку певних ліків або іншого продукту вам буде доступна інформація не тільки про ціну, а також аналоги, інструкція та показання. Це дуже зручно, ви можете відразу прочитати інструкцію щодо застосування та складу даного засобу або препарату.
Для того, щоб скачати аптеку 9-1-1 на ваш пристрій з офіційних джерел App Store або Play Market, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange