Сільпо

“Сільпо” – мобільний додаток від однойменної мережі продуктових супермаркетів. Тепер вам не потрібно носити із собою пластик та папір – ваші бонусні картки доступні в електронному варіанті.
Оплачуйте покупки в мережі супермаркетів, і отримуйте винагороду на свій рахунок в одне сканування. Достатньо просто піднести смартфон із QR-кодом на касі, відсканувати його та бонуси будуть нараховані.

Завантажити додаток «Сільпо» можна на мобільні пристрої під керуванням операційних систем iOS та Android.

Переваги додатку «Сільпо»

Акції та знижки

Слідкуйте за знижками, щоб заощадити гроші і не переплачувати за продукти. Акції у цій продовольчій мережі оновлюються щотижня. Слідкуйте за змінами цін прямо у додатку – вам навіть необов’язково виходити з дому.

Бонуси, бали, персональні пропозиції

Ваші бонуси, бали та персональні пропозиції оновлюються після кожної покупки. Щоб було простіше контролювати скільки грошей супермаркет повертає за ваші покупки у форматі балів, потрібно встановити «Сільпо» на ваш мобільний пристрій.

Перекладати бали в бонуси, за які можна купити реальні продукти, можна прямо у додатку.

Список обраних товарів

Товари можна додати до списку “улюблених”. Так ви завжди пам’ятатимете, що хотіли купити минулого тижня. Також завдяки тому, що улюблені товари знаходяться в обраному, можна швидко зайти в розділ та подивитися актуальні ціни на ті чи інші товари.

Статистика покупок

Усі чеки зберігаються в одному місці. Слідкуйте, скільки грошей ви витратили за минулий місяць, щоб ефективніше формувати бюджет наступного місяця. Щоб переглядати чеки покупок онлайн, рекомендуємо завантажити мобільний додаток “Сільпо”.

Оплата покупок у додатку Сільпо

Додайте платіжну картку в додаток і оплачуйте покупки через прямо тут. За такий формат оплати супермаркет нараховує додаткові бали, які можна обміняти на бонуси.

Сканер штрих кодів

Використовуйте сканер штрих-кодів, щоб дізнатися ціну на товар у додатку. Це зручно, тому що ви можете перевірити наявність товару та актуальну вартість у потрібному магазині. А за допомогою функції «Вільна каса» можна сканувати товари, додаючи їх у кошик, а потім оплачувати на касі в додатку.
Завантажити мобільний додаток «Сільпо» можна безкоштовно з Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче і встановіть програму на ваш смартфон або планшет.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange