LetyShops: кешбек на покупки

LetyShops: кешбек на покупки – сервіс, де можна отримати кешбек, розраховуючись за товари чи послуги в інтернеті. Щоб повернути до 30% вартості товару, потрібно встановити мобільний додаток.
Можна купувати будь-які товари у великих магазинах Aliexpress, lamoda, Booking.com, ASOS, iHerb, Ebay та інших, використовуючи цей додаток та отримуючи частину грошей назад.

Після кожної покупки певний відсоток у грошах відправляється на ваш рахунок LetyShops. На зібрані гроші можна купити будь-який товар чи послугу: одяг, побутову техніку, забронювати номер в готелі або авіаквиток.

Потрібно просто встановити LetyShops: кешбек за покупки на мобільний пристрій з операційною системою iOS або Android.

Основні переваги використання LetyShops

Акції, знижки та кешбек під рукою

У мобільному додатку зручно купувати будь-які товари та послуги. По суті це той же інтернет-магазин, тільки в якому є пропозиції від популярних компаній з усього світу.

Додаток має понад 2 000 магазинів-партнерів з усього світу: від Aliexpress і Gearbest до сервісів бронювання авіаквитків. Використовуйте фільтри, щоб швидко вибрати відповідний магазин та зробити потрібну покупку.

Бонус для нових клієнтів

Протягом 7 днів після реєстрації ви отримуєте додаткові 30% до кешбеку. Постарайтеся зробити якнайбільше покупок, щоб повернути велику кількість грошей на ваш рахунок.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Чим частіше і більше ви купуєте, тим вищий відсоток кешбеку. Від базової ставки відсоток може зрости на 30%. Це означає, що ви повертатимете від кожної покупки більше 30% на свій рахунок.

Бонуси за запрошення друга

Щоразу, коли запрошений вами друг робить покупку, ви отримуєте 15% від суми. Це додатковий заробіток, який збирається на вашому рахунку, а потім ви можете витратити його на будь-які товари або послуги.

Особистий кабінет

Можна завантажити LetyShops та відстежувати всі покупки через особистий кабінет. Тут збираються дані про всі транзакції та кількість грошей на рахунку, необхідного для переходу на новий рівень кешбеку. Також тут видно який відсоток ви отримуєте від покупок друзів.

Повідомлення

Про зарахування кешбеку на ваш рахунок проінформує пуш-повідомлення.

Виведення грошей

Накопичені гроші можна не тільки витрачати у додатку, але й виводити їх на банківську картку, електронні гаманці чи мобільний рахунок.
Щоб скачати LetyShops: кешбек за покупки безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange