Епіцентр

«Епіцентр» — мобільний додаток від однойменної мережі гіпермаркетів, в якому можна вивчати акційні пропозиції, купувати в онлайн-магазині, а також відстежувати стан свого бонусного рахунку.
Щоб почати користуватися додатком, достатньо номера вашого мобільного телефону: введіть його, щоб отримати доступ до всього асортименту гіпермаркету, не виходячи з дому.

Завантажити додаток «Епіцентр» можна на мобільні пристрої (смартфон або планшет), під керуванням операційних систем Android або iOS.

Переваги мобільного додатка «Епіцентр»

Онлайн-покупки

Купуйте де і коли вам зручно: в офісі, вдома чи в кафе. У додатку легко замовити потрібний товар, оформити доставку та отримати його протягом 1-2 днів. Можна замовити кур’єрську доставку по місту, самостійно забрати товар із точок видачі, або скористатися послугами Нової Пошти.

Основна перевага – доступ до всього асортименту магазину, не виходячи з дому.

Електронна карта «Вигода»

Всередині додатка можна переглянути актуальний баланс балів. Фізичну пластикову картку не потрібно носити із собою: усі рахунки у вас під рукою. Не забувайте пред’являти QR-код на касі, щоб за ваші покупки нараховувалися бали.

Історія покупок

Аналізуйте свої покупки: скільки і які групи товарів ви витратили грошей, щоб у подальшому оптимізувати витрати. Усі чеки зберігаються в електронному форматі – це зручно.

Повідомлення від торгової мережі Епіцентр

Часто купуєте товари у цьому гіпермаркеті? Рекомендуємо встановити «Епіцентр», щоб завжди отримувати актуальні повідомлення про новинки, акції та розпродаж товарів. Повідомлення будуть надходити у форматі пуш-повідомлень — ви побачите новину, навіть якщо додатко буде закритий.

Інформація про торгові центри

Потрібно потрапити до певного магазину? Заздалегідь подивіться графік роботи, місцезнаходження, номери телефонів та іншу інформацію, що вас цікавить.

Таким чином ви можете створити зручний маршрут, не виходячи з дому. Особливо це актуально для магазинів, яких безпосередньо не ходить громадський транспорт.

Також тут можна переглянути додаткову інформацію про сервіси, які доступні в магазинах мережі: нарізка дощок, посадка рослин тощо. Це допоможе заздалегідь визначитися з тим, що робити із купленим товаром.
Щоб завантажити мобільний додаток «Епіцентр» з Play Market або App Store, перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange