АШАН

АШАН – це мобільний додаток від однойменної мережі гіпермаркетів, в якому можна легко та зручно замовляти тисячі товарів з асортименту. Усі категорії товарів, які є у фізичному магазині, можна подивитися, вибрати та замовити онлайн.
Перевага додатку в тому, що ви можете замовити товари додому кур’єрською доставкою, забрати у відділенні Нової Пошти чи пункті самовивезення гіпермаркету. Не потрібно штовхатися у торгових залах, а потім стояти в черзі – замовлення можна зібрати онлайн.

Завантажити додаток Ашан можна для мобільних пристроїв з операційними системами Android та iOS.

Переваги та особливості Ашан

Онлайн замовлення

Заходьте в додаток, вибирайте потрібну категорію та збирайте своє перше замовлення. Оформити покупку можна навіть без реєстрації користувача – це зручно, якщо потрібно швидко купити якийсь товар.

У картці товару можна переглянути інформацію про способи доставки, їх терміни та вартість.

Зручна фільтрація

Шукати товари можна за допомогою пошукового рядка, а відфільтрувати отримані результати за допомогою вбудованих фільтрів. Ці можливості допомагають швидко знайти те, що вам потрібно.

Планування покупок

Встановити програму Ашан потрібно для того, щоб не тільки миттєво робити покупки, а й планувати їх. Це допоможе заздалегідь формувати ваш кошик товарів, і планувати витрати щодня.

На бажані покупки можна встановити нагадування: програма автоматично нагадає перед датою покупки, що потрібно купити певний товар. З цією функцією ви завжди пам’ятатимете про те, що потрібно купити.

Акції та спеціальні ціни АШАН

Отримайте швидкий доступ до популярних товарних позицій та поточних акцій. Завдяки додатку ви не пропустите знижені ціни на улюблені продукти чи товари, а значить зможете розумно заощадити.

Розділ «Спеціальні ціни» доступний відвідувачам деяких київських гіпермаркетів.

Швидка авторизація

Авторизуватися в програмі можна через соціальні мережі: Facebook та Google+. Це швидко: всього один-два кліки, і ви можете робити покупки у додатку, а також подивитися, скільки бонусів накопичено за програмою лояльності.

Додатково можна використовувати сканер штрих-кодів, щоб сканувати товари в магазині, і відразу бачити ціну, якщо на полиці відсутня цінник.
Завантажити мобільний додаток Ашан для онлайн-покупок можна безкоштовно з офіційних магазинів Play Market або App Store. Для завантаження перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store    Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange