METRO UA

«METRO UA» – це мобільний додаток від однойменної мережі гіпермаркетів, за допомогою якого покупцям буде дуже легко замовляти товари. Всі товари, які є у фізичних магазинах, ви без проблем знайдете і зможете замовити онлайн.
Однією з основних переваг додатку є те, що ви можете замовити товари додому за допомогою кур’єрської доставки або ж забрати замовлений товар у точці видачі магазину. Відтепер вам не потрібно буде витрачати час на похід до магазину та чекати своєї черги на касі – все ваше замовлення тепер можна оформити онлайн.

Завантажити додаток «METRO UA» ви можете на мобільні пристрої під керівництвом Android та iOS.

Переваги та особливості застосунку METRO

Електронна картка

Забули дисконтну картку, коли збиралися в магазин? Нічого страшного, адже тепер вам не потрібно носити пластикову картку із собою. Просто відскануйте штрих-код на касі магазину і купуйте товари за найбільш вигідною ціною.

Опт для всіх

Як і у фізичних магазинах, здійснюючи покупки у додатку «METRO UA», ви можете купувати товари за оптовими цінами. Купуючи від 2-х і більше одиниць товару, ви можете помітно заощадити.

У Метро роблять закупівлі не лише для домашньої вечері, а й для бенкетів тощо. Встановивши «METRO UA» на свій смартфон, ви переконаєтеся, що робити покупки за допомогою програми не тільки просто, але ще й вигідно.

Широкий асортимент

Каталог товарів включає понад 16 000 товарів. Тож будьте впевнені, ви точно знайдете потрібний товар за доступною ціною. Крім того, ви зможете придбати продукцію не тільки відомих брендів, але і власного виробництва. Такі товари відрізняються високою якістю та нижчою ціною.

Планування покупок

Після встановлення програми ви не тільки зможете здійснювати онлайн-покупки, але ще й планувати їх. За допомогою цієї функції, ви заздалегідь можете скласти перелік необхідних продуктів, нічого при цьому не забувши.

Крім того, ви зможете спланувати свої витрати щодня. А для того, щоб ви нічого не забули, ви зможете встановити нагадування. Програма автоматично нагадає, що і коли ви хотіли придбати.

Інші функції

Крім особистого кабінету, у додатку ви також зможете знайти:

  • Маршрут до найближчого до вас магазину
  • Сканер товарів
  • Графік роботи магазинів

А ще, ви завжди будете в курсі всіх актуальних акцій та персональних пропозицій. Будьте впевнені, ви завжди зможете дізнатися необхідну вам інформацію в будь-який час. А якщо щось не вийде або виникне нестандартна ситуація, ви завжди можете звернутися до служби підтримки.
Завантажити мобільний додаток МЕТРО ви можете безкоштовно з офіційного сайту Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням під цим текстом.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange