VARUS

VARUS — мобільний додаток від однойменної мережі супермаркетів, в якому можна керувати своєю бонусною карткою, контролювати витрати на продукти, а також отримувати повідомлення про поточні акції в асортименті.
Тепер покупцю не обов’язково носити із собою фізичний пластик: карта завжди знаходиться у додатку. Щоб отримати бонуси на рахунок після покупки, потрібно відкрити програму та відсканувати QR-код на касі. Завантажити VARUS та користуватися ним можна безкоштовно.

Переваги додатку VARUS

Планування покупок

У додатку є розділ «Списки», в якому можна створювати список покупок, а також додати список покупок будь-якого члена сім’ї. Це зручно, тому що у магазині у вас перед очима буде нагадування, і ви нічого не забудете. Список покупок також можна поділитися з іншими користувачем цього застосунку.

Дізнайтеся про акції першим

VARUS PERFECT — це система лояльності, яка включає персональні акційні пропозиції, засновані на минулому досвіді ваших покупок. Крім того, у додатку виводяться актуальні акції та знижки на різні товари.

У спеціальному розділі ви можете обрати найближчий магазин, а потім подивитися, які акції там діють прямо зараз. Можна виставити ціну за товар, а також вибрати категорію: «Овочі та фрукти», «Молоко та яйця» тощо.

Зворотній зв’язок від покупця

Якщо ви хочете покращити якість асортименту та обслуговування в магазині, рекомендуємо встановити програму VARUS на ваш смартфон або планшет. У розділі «Помічник» можна навести камеру смартфона на штрих-код товару в магазині, та повідомити службу підтримки, що він прострочений, наприклад.

Якщо біля товару немає цінника, то відсканувавши штрих-код, ви побачите актуальну вартість.

Статистика покупок

Переглядайте історію та статистику покупок. У додатку видно, які саме товари та яку суму ви купували. А за допомогою вбудованої статистики можна подивитися, на які категорії товарів витрачатися найбільше грошей, і на чому можна заощадити.

Бонусна система VARUS

Мобільний додаток ВАРУС завантажити потрібно для того, щоб відстежувати стан бонусного рахунку. Зазвичай ця інформація друкується на чеку після покупки. Але ви можете його спокійно викинути, тому що інформацію про накопичені бонуси можна переглянути в додатку.
Завантажити VARUS можна на мобільні пристрої з операційними системами iOS та Android з Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатися :

Secured By miniOrange