Кредитна історія

Кредитна історія – це додаток, де ви можете стежити за своєю кредитною репутацією. Цей сервіс був розроблений від Українського бюро кредитних історій, яке є найбільшим провайдером інформації про позичальників України.
Додаток буде цікаво тим, хто брав кредит один раз або активно користується кредитними коштами. Тепер ви завжди можете побачити свій кредитний рейтинг.

Для реєстрації в додатку вам знадобиться лише номер вашого мобільного телефону, інформація про дату вашого народження та пару хвилин вільного часу.

Якщо мобільний номер не закріплений у базі Українського бюро кредитних історій, вам потрібно буде пройти верифікацію за допомогою фотографії.

Встановити додаток кредитна історія ви можете на пристрій, який знаходиться під керівництвом операційної системи Android або IOS.

Можливості з додатком кредитна історія

Функціональність

У цьому додатку досить велика функціональність. Які функції вам будуть доступні після установки? Наприклад:

  • Щорічно абсолютно безкоштовно перевіряти свою кредитну історію.
  • Щодня ви зможете стежити за своїм кредитним рейтингом.
  • Підбирати оптимальну кредитну програму в залежності від ваших потреб та вимог кредиторів.

Крім цього, у вас буде можливість керувати опцією FREEZE. З її допомогою ви можете заборонити/дозволити переглядати історію для захисту від шахраїв.

Якщо ж станеться непередбачена ситуація і ваш паспорт буде втрачено, ви зможете зафіксувати це у додатку Кредитна історія. Це також завадить зловмисникам скористатися вашими даними у корисливих інтересах.

Статус контроль

Ви можете підключити послугу Статус Контроль, яка допоможе отримати доступ до звітів та сповіщень у кредитній історії. Крім того, якщо ви регулярно переглядатимете свою кредитну історію, це зменшить ризик відмови в кредиті.

Після підключення, ви зможете стежити за кредитною історією та замовляти звіти абсолютно безкоштовно. Про всі зміни ви дізнаєтеся відразу, оскільки на ваш пристрій будуть надходити SMS-повідомлення.

Щомісяця на ваш телефон буде надходити актуальне значення вашого кредитного рейтингу. Цікавий факт, що всі ваші кредитори обов’язково ознайомлюватимуться з вашою кредитною історією. Якщо вона у вас позитивна, існує 80% ймовірності, що кредит схвалять!
Завантажити застосунок Кредитна історія дуже просто. Для цього вам потрібно перейти на офіційний сайт Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange