TAS2U

TAS2U – це додаток від відомого АТ “ТАСКОМБАНК”. Онлайн-банкінг доступний усім користувачам будь-якого українського банку. Це означає, що навіть якщо ви не є клієнтом ТАСКОМБАНКУ, ви все одно зможете використовувати сервіс.
Можна сказати, що TAS2U є електронним гаманцем та онлайн-банком у вашому смартфоні.

Для того щоб скористатися додатком, вам лише потрібно завантажити TAS2U на мобільний пристрій під керуванням операційної системи Android або IOS.

Переваги та можливості з додатком TAS2U

Функціональність

Функціональність сервісу дуже різноманітна. Якщо ви є просто користувачем програми, вам будуть доступні такі функції:

  • Управління будь-якою банківською карткою.
  • Грошові перекази між та платежі.
  • Оплата мобільного зв’язку, ТБ тощо.
  • Р2Р переклади із підключених карток.
  • Оплата комунальних послуг.

Для клієнтів АТ “ТАСКОМБАНК” список ще більший, ніж для звичайних користувачів. До вищезазначеного списку також додадуться:

  • Блокування або розблокування карти.
  • Створення нового PIN-коду.
  • Зміна вашого ліміту на картці.
  • Відкриття депозиту.

А також багато інших, не менш корисних функцій. Наприклад, нещодавно вийшов другий реліз програми і до стандартних функцій, було додано розділ «Кешбек». Після ваших покупок буде повертатися кілька відсотків від витраченої суми.

Безпека

Безпека даних клієнта – понад усе. Саме тому сервіс TAS2U має багаторівневу систему безпеки. Найважливіший етап – це звичайно обов’язкова автентифікація користувача.

Для входу вам потрібно вказати ваш логін та пароль. Якщо ваш пристрій підтримує функцію Touch-Id, то з її допомогою ви також зможете зайти в програму або підтвердити списання коштів відбитком пальця.

Крім того, що це дуже зручно, це ще свідчить про додаткову безпеку ваших коштів. Окрім цього, розробники подбали і про ваші документи. Тому було створено захищений канал передачі між клієнтом і банком. Це означає, що всі ваші документи, дані тощо. будуть направлені безпосередньо до банку та не будуть розголошені третім особам.

Якщо ви помітите несанкціонований вхід до вашого особистого кабінету, ви повинні негайно звернутися на гарячу лінію АТ “ТАСКОМБАНК”, де вам обов’язково допоможуть вирішити всі проблеми, пов’язані з додатком. Гаряча лінія банку працює у цілодобовому режимі.
Для того щоб почати користуватися сервісом, ви можете завантажити TAS2U прямо зараз з офіційного джерела Play Market або App Store, перейшовши за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

АО “ТАСКОМБАНК” Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange