Raiffeisen Business Online

Raiffeisen Business Online – це система банківського обслуговування рахунків для власників бізнесу. Тут ви можете контролювати свої фінанси звідусіль. Для підключення до системи вам потрібно буде зареєструватися в ній та створити електронний ключ ЕЦП.
Завантажити додаток Raiffeisen Business Online ви можете на будь-який мобільний пристрій, а також на планшет або ноутбук.

Відмінність Raiffeisen Business Online від звичайного банку

Функціональність

Насамперед додаток відрізняється своєю функціональністю. Ви, як і раніше, зможете перевірити залишок коштів на своїй карті або переглянути місцезнаходження найближчого відділення банку.

Але як власнику бізнес-акаунту список ваших можливостей значно збільшиться. Ви отримаєте доступ до додаткових функцій, призначених для власників бізнесу. Серед них є:

  • Можливість створення електронного ключа.
  • Підписання, і навіть створення платіжних документів нац. валюти.
  • Швидке відстеження документів поданих на підпис та пояснення причин відхилення.
  • Онлайн кредит для ФОП.

Всі ці функції вже доступні для вас у застосунку. Завдяки їм ви заощадите свій час, адже тепер вам не доведеться йти до банку та стояти в черзі. Тепер ви можете зробити все це за допомогою Raiffeisen Business Online, не виходячи зі свого офісу.

Переваги додатку

Найголовніша перевага додатку – це абсолютна безпека. Для повного захисту ваших документів буде використовуватися механізм електронного цифрового підпису (ЕЦП), а для підвищення безпеки вам потрібно буде підтверджувати sms-автентифікацію.

Розробники оновили дизайн додатку. Тепер ви можете побачити адаптивний інтерфейс і функціональний дашборд.

Також ви будете мати цілодобовий доступ до програми. Час для операцій з 09:00 до 17:00, а зарахування заробітної плати вашим співробітникам буде проведено до 7:00.

Для вашої зручності також доступна взаємодія з іншими програмами. Що це означає? Наприклад, ви зможете імпортувати/експортувати платежі та виписки з інших програм.

До речі, хотілося б звернути вашу увагу на те, що документообіг у додатку є повністю електронним. Вам не потрібно буде відвідувати відділення банку та подавати документи для платежів та біржових операцій.
Якщо ви власник бізнесу, то цей застосунок буквально створена для вас. Він допоможе з організацією фінансових справ. Завантажити Raiffeisen Business Online дуже просто, для цього вам потрібно перейти на офіційний сайт Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange