UKRSIB online

UKRSIB online — це мобільний додаток, в якому можна керувати власними коштами та проводити основні банківські операції.
Це інтернет-банкінг, розроблений на основі побажань клієнтів. Це означає, що в ньому є ті функції, які реально затребувані людьми.

Контроль надходжень та витрат

Додаток аналізує ваші витрати та розбиває їх на категорії. Вся інформація наочно показана в графіках: ви чітко бачите, куди і скільки грошей йде. Тепер не потрібно записувати витрати вручну: ви завжди бачите, що відбувається з вашим бюджетом.

Шаблони платежів

Додайте шаблон частого платежу до «Вибраного», щоб отримати доступ до двох кліків. Наприклад, ви можете налаштувати регулярні платежі за інтернет, мобільний зв’язок або переказ із картки на карту.

Завантажити UKRSIB online потрібно для того, щоб у режимі реального часу стежити за надходженням та витратою грошей.

Підказки та оповіщення

Додаток підкаже, коли можна забрати замовлену кредитну картку у відділенні або скільки цього місяця потрібно заплатити за кредит.

Онлайн-підтримка

Ви завжди можете поспілкуватися з реальною людиною – просто напишіть у чат. Служба підтримки доступна цілодобово, тому вона відповідає на запити максимально швидко.

Популярні функції

Рекомендуємо завантажити UKRSIB online, щоб ви могли:

  • Поповнювати мобільний рахунок у два кліки
  • Оплачувати комуналку
  • Переказувати гроші з картки на картку, а також на картки інших банків

Дивитися історію надходжень та витрат

Це найпопулярніші функції, які використовують клієнта банку. Зручно, що ними можна користуватися будь-де. Головне, щоб ви мали доступ до інтернету.

Завантажити UKRSIB online можна для мобільних пристроїв під керуванням Android та iOS.

Кредитний ліміт

Ви можете настроїти автоматичні платежі. Це зручно, тому що гроші завжди спишуться з вашого рахунку вчасно і банк не нарахує пеню за прострочення.

У цьому розділі також можна керувати кредитним лімітом. Можна подати заявку на збільшення чи зменшення кредитного ліміту. Система розгляне її в автоматичному режимі і протягом декількох хвилин ви отримаєте відповідь.

Також тут можна погашати кредити достроково. Це зручно, тому що вам не потрібно йти до банку, щоб закрити договір.
Завантажити UKRSIB online можна безкоштовно із офіційного джерела Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange