PRAVEX ONLINE

PRAVEX ONLINE – це додаток, який був розроблений від Правекс-банк. Як кажуть у самому банку, програма є онлайн-гаманцем. Але насправді це не єдина його функція. За допомогою PRAVEX ONLINE ви зможете повноцінно користуватись банківськими послугами, не виходячи з дому в режимі 24/7.
Додаток PRAVEX ONLINE ви можете завантажити для мобільних пристроїв з операційною системою Android або iOS.

Чому варто встановити PRAVEX ONLINE

Функціональність

Онлайн-банкінг PRAVEX має дуже різноманітну функціональність. Розробники намагалися врахувати всі побажання клієнтів банку, тому для зареєстрованих користувачів у додатку користувачів будуть доступні такі функції:

  • Переглядати баланс ваших коштів на картах та рахунках
  • Здійснювати р2р переклади
  • Формувати графік платежів за вашим кредитом
  • Переглядати інформацію щодо депозитів
  • Продавати/купувати валюту онлайн

Крім того, користувачі PRAVEX ONLINE зможуть формувати виписки за вказаний період, користуватися карткою банкоматів групи ISP. У вас також буде можливість керувати своєю картою: змінювати ліміт або змінити ваш CVV-код. А ще у вас завжди буде доступ до архіву виконаних вами платежів.

Переваги онлайн-банку

Найголовніша перевага PRAVEX ONLINE це те, що будь-які банківські послуги ви можете отримати у своєму мобільному телефоні не виходячи з дому. Це дуже зручно, адже тепер вам не доведеться стояти у черзі до відділення та витрачати свій час.

Ви без проблем зможете здійснити платіж або перевипустити картку за лічені хвилини. Для першого входу в додаток, вам буде необхідно лише ввести ідентифікаційний код і ваш номер телефону. На нього прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано логін та одноразовий пароль для вашого особистого кабінету.

Після успішної авторизації, вам буде необхідно придумати новий пароль для подальшого користування програмою. Весь процес реєстрації не займе більше п’яти хвилин.

Безпека

Як і будь-який банк, PRAVEX ONLINE дбають про безпеку своїх клієнтів. Для того, щоб увійти в особистий кабінет, користувачеві потрібно пройти подвійну автентифікацію. Спочатку ви вводите свій логін та пароль, а потім підтверджуєте свою особу за допомогою коду, який прийде на ваш мобільний телефон.

Це було зроблено для того, щоб ніхто, крім вас, не зміг зайти в систему, без вашого підтвердження. Крім того, якщо у вас виникне нестандартна ситуація, пов’язана з використанням програми, ви завжди можете звернутися до служби підтримки, де працюють фахівці, які зможуть вам допомогти.
Користуватися онлайн банком дуже просто і зручно. Спробуйте прямо зараз, завантаживши PRAVEX ONLINE з офіційного сайту Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange