izibank

Izibank – це мобільний банк, який створений для того, щоб ви легко могли розпоряджатися своїми фінансами.
Стати клієнтом ізібанку дуже просто: вам потрібно завантажити додаток, завантажити фото своїх документів та заповнити коротку анкету. Вуаля, ви можете забрати свою карту в будь-якому відділенні банку або замовити кур’єрську доставку.

Ще один варіант отримання картки – відеоверифікація. Завдяки ній, ви зможете активувати віртуальну картку та користуватися нею без будь-яких обмежень.

Завантажити izibank можна на пристрій під керівництвом операційної системи iOS або Android.

Чому варто вибрати izibank

Переваги

Ізібанк відрізняється від інших банків своїми перевагами. Одним із них є система повернення коштів – кешбек. Ви можете встановити щомісячний кешбек на вибрані категорії або отримувати 1% від усіх покупок і 2% у п’ятницю за розваги. Який вигідніше – вирішувати лише вам. Вивести ви можете будь-яку суму кешбеку від однієї гривні.

Також вам буде доступний кредитний ліміт до 200 000 гривень із пільговим періодом 62 дні під 0%. Банк запровадив дуже круту реферальну програму. Якщо ви наводите друга, який активує картку з кредитним лімітом, ви обидва отримаєте по 75 гривень.

Якщо ваш реферал активує звичайну картку, без кредитного ліміту, то ви обидва отримаєте по 50 гривень. Спробуйте прямо зараз, завантаживши програму izibank на свій телефон.

Функціональність

Банк намагався створити додаток, завдяки якому всі необхідні дії ви зможете проводити, не виходячи з дому. Тому функціональність izibank дуже різноманітна. Ставши клієнтом банку та встановивши додаток ви зможете онлайн:

  • Переглядати баланс свого рахунку.
  • Відкривати/закривати депозити.
  • Переказувати кошти з карти на карту або за реквізитами.
  • Змінювати місячний ліміт витрат
  • Переглядати аналітику витрат

Ще, в додатку працює крута фішка, яка працює за типом скарбнички Ви маєте можливість налагоджувати частину вільних коштів у цю скарбничку, щоб накопичити на речі про які давно мріяли. Вивести ці кошти на свій рахунок ви зможете будь-якої миті.

Також додаток оснащений внутрішньою гейміфікацією та красивим дизайном, що точно принесе задоволення від використання izibank. У головному меню програми ви зможете знайти і службу підтримки, в якій працюю фахівці готові 24/7 проконсультувати вас або дати відповідь на будь-яке запитання.
Користуватися онлайн-банком тепер дійсно із. Спробуйте, завантаживши izibank на посилання нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange