todobank

Todobank – новий мобільний банк від АТ «МЕГАБАНК. Ви можете отримати платіжну картку онлайн без відвідування банківського відділення. Якщо ви захочете оформити пластикову картку, отримати її ви зможете у будь-якому відділенні Мегабанку або замовити безкоштовну кур’єрську доставку.
Також у вас буде можливість переглядати баланс по карті, здійснювати перекази між картками, оплачувати комунальні послуги та багато іншого.

Завантажити todobank можна на мобільний пристрій під керуванням операційної системи Android або iOS.

Чому саме todobank?

Переваги

Одна з головних переваг програми – це повернення кешбеку. Сміливо оплачуйте свої покупки та отримуйте повернення коштів на свій рахунок. Також ви можете отримувати кешбек за покупки в аптеках, на АЗС, в інтернет-магазинах, в кафе/ресторанах або супермаркетах.

За оплату комунальних послуг ЄРЦ вам повертатиметься 1% суми операції. Ви можете вивести будь-яку суму кешбеку на карту todobank без обмежень. Клієнти банку можуть отримувати до 6% річних на залишок власних коштів.

Крім цього, у додатку працює реферальна система. За кожного запрошеного друга і вам, і йому нараховуватиметься по 50 гривень на рахунок.

Функціональність

Онлайн-банк славиться не лише зручністю, а й високою функціональністю. Завантаживши програму todobank ви зможете:

  • Проводити грошові перекази.
  • Оплачувати послуги.
  • Накопичувати кешбек.
  • Користуватись вашою карткою безконтактно.
  • Отримувати виписки за картами.
  • Встановлювати ліміт безготівкових операцій на добу.

Ці та ще безліч корисних функцій вже доступні в todobank. Вони допомагають контролювати ваші фінанси 24/7, а також заощадити ваш час. Адже з цією програмою вам не доведеться відвідувати відділення банку, тепер все можна робити онлайн.

Безпека тудубанк

Банк безперечно переживає про безпеку своїх клієнтів. Саме тому розробники приділили чимало часу для захисту ваших даних та ваших коштів. Насамперед онлайн-банк відповідає міжнародному Стандарту безпеки даних (PCI DSS). Він є вимогою популярних платіжних систем, таких як Visa, Mastercard, American Express та інші.

Що ж до внутрішньої безпеки – це відділ fraud-моніторингу, який автоматично запобігає всім шахрайським діям з картами. Також є технологія 3-D Secure: для підтвердження платежів.

Завдяки їй, для підтвердження платежів на ваш пристрій буде надходити одноразовий код-пароль. А для того, щоб увійти до особистого кабінету, користувачеві необхідно пройти Touch ID або Face ID.

Якщо ваш пристрій не підтримує ці функції, ви зможете увійти до програми за допомогою пін-коду.
Завантажити todobank ви можете з офіційного сайту Play Market або App Store, перейшовши за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange