ТАС24 Бізнес

ТАС24 Бізнес – це сучасний та комфортний банківський онлайн-сервіс, створений для обслуговування власників бізнесу. Тепер рахунок у додатку можуть відкрити не лише підприємці, а й юридичні особи.
Цей сервіс допоможе керувати своїм рахунком у цілодобовому режимі. Ще з березня 2018 року всі платежі в системі абсолютно безкоштовні, тому ви зможете сплачувати податки без додаткової комісії.

Завантажити додаток ТАС24 Бізнес ви можете на будь-який пристрій під керуванням операційної системи iOS або Android.

Переваги та можливості ТАС24 Бізнес

Функціональність

Сервіс ТАС24 відкриває перед вами безліч можливостей. Основними функціями є контроль стану платежів, проведення фінансових операцій, перегляд кредитів, а також їх погашення. Цей список можуть доповнити такі функції, як:

  • Відкриття рахунку одразу у трьох валютах: гривня, долар США та євро.
  • Оформлення депозитів лише у кілька кліків.
  • Обмін валюти за фіксованим курсом.
  • Можливість подання заявки на встановлення POS-терміналу.

Також перевагою ТАС24 є те, що всі послуги ви можете отримати онлайн, не виходячи з дому. А тарифи банку набагато вигідніші, ніж у конкурентів.

Зручність

Для зручності, ви можете замовити карту з чіпом і PayPass, яка буде безпосередньо підключена до вашого основного рахунку. Ви можете використовувати її для всіх операцій, без обмежень.

Відкриття рахунку та видача картки відбувається без відвідування банківського відділення. А для підписання документів у зручне для вас місце зустрічі буде відправлено представника банку.

Що ще ви отримаєте з TAS24 Бізнес?

Ви можете отримувати банківські гарантії для участі у тендерах. Ухвалення такого рішення, а після – видача гарантії відбуваються всього за дві години. Потрібні такі гарантії не лише для участі у тендерах, а й для співпраці з партнерами чи державними установами.

ТАС24 постійно розвивається і намагається виконувати всі потреби своїх клієнтів. Всі пропозиції користувачів, критика та побажання приймаються за допомогою клієнт-чату, а також на сторінці у Facebook.

Тому якщо вам не вистачає якоїсь функції, ви сміливо можете залишити свою пропозицію і бути впевненим у тому, що ви отримаєте відповідь на неї. Також у додатку є Інформаційний Центр, де фахівці надають цілодобову підтримку та консультації.
Для того, щоб завантажити застосунок ТАС24 Бізнес і почати ним користуватися, вам потрібно перейти на офіційний сайт Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

АО «ТАСКОМБАНК» Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange