CA+

CA+ – це мобільний додаток від Креді Агріколь банку. Це сервіс, який дозволяє користуватися послугами банку, не відвідуючи його. Ця програма є внутрішньою розробкою банку, тому містить у собі корисний функціонал для його клієнтів.
Вже зараз ви можете отримати доступ і оцінити перевагу онлайн-банкінгу, завантаживши застосунок CA+ Credit Agricole на мобільний пристрій під керуванням операційної системи iOS або Android.

Переваги додатку CA+

Функціональність

CA+ відрізняється високою функціональністю, яка повністю адаптована до потреб клієнта. Після реєстрації в системі додатку вам будуть доступні такі функції:

  • Перегляд балансу вашої карти
  • Миттєвий доступ до різних переказів та платежів
  • Управління лімітами та зміна CVV-коду
  • Детальна інформація про ваші кредити, нагадування про суму наступного платежу, деталі погашення
  • Блокування/розблокування картки

Крім того, у додатку ви можете без стягнення комісії сплачувати комунальні платежі. А для безпеки ваших даних увійти в систему ви зможете за допомогою розпізнавання обличчя або відбитка пальця. Для пристроїв, у яких така функція відсутня, є можливість входу за допомогою пароля або короткого коду.

Вигідні умови

Як було зазначено вище, ви можете оплачувати деякі послуги без комісії. Це може бути як комуналка, так і поповнення мобільного рахунку чи ТБ. Також не стягуватиметься комісія та за переказ ваших коштів на депозит.

В онлайн-банку CA+ ви можете отримати до 8% річних просто за зберігання вільних коштів на вашому рахунку, які можна забрати в будь-який момент. Банк також може запропонувати вам кредитний ліміт у розмірі до 250 000 гривень.

Безпека

Розробники CA+ на славу постаралися щодо безпеки своїх клієнтів. Ви вже знаєте, що увійти в додаток можна за допомогою біометрії або пароля. Крім вас, ніхто не зможе отримати доступ до вашого особистого кабінету. Але це ще не все!

Для всіх важливих операцій на ваш мобільний пристрій буде надходити одноразовий код-пароль або ж запит на підтвердження. Це зроблено для захисту засобів. Також ви завжди зможете звернутися до служби підтримки, де вам допоможуть або підкажуть як вирішити те чи інше питання.
Користуватись онлайн-банком дуже просто. Спробуйте прямо зараз завантаживши CA+ на ваш пристрій, перейшовши за посиланням на офіційний сайт Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

АО «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange