Facebook

Facebook – це найпопулярніша у світі соціальна мережа. Вона пов’язує між собою трохи більше двох мільярдів людей з усього світу. Це відкритий майданчик для спілкування, який дозволяє писати одне одному повідомлення, ділитися своїми думками та різною інформацією у форматі постів.
Щоб розпочати, достатньо завантажити Facebook з Play Market та пройти просту реєстрацію.

Соціальний капітал – це основне багатство 21 століття. Золото, нафту, природні копалини. Чого все це варте порівняно з людським спілкуванням?

Чому люди користуються Facebook?

Є три основні причини:

  • Спілкування з родичами, друзями та колегами.
  • Пошук нових, корисних знайомств.
  • Ведення бізнесу.

Саме тут ви знайдете лідерів думок, блогерів, бізнесменів та видатних особистостей у різних галузях. У Facebook збираються аудиторії зі схожими інтересами — точно не нудьгуєш.

Як і інші соціальні мережі, Фейсбук створений, щоб люди спілкувалися один з одним і знаходили користувачів зі схожими інтересами.

  • Ви можете створити віртуальне коло спілкування: збирайте друзів та передплатників разом, обмінюючись із ними актуальною інформацією.
  • Доносьте до аудиторії свою творчість, думки чи роботи у форматі постів.
  • Спілкуйтесь у Facebook Messenger із родичами, друзями та колегами.
  • Коментуйте пости інших користувачів та залишайте лайки на записах, які вам подобаються.
  • Якщо ви віддаєте перевагу конфіденційності в мережі, у «Налаштуваннях» можна виставити відповідні параметри.

Як користуватися?

Встановивши програму на свій смартфон, пройдіть реєстрацію. Обов’язково записуйте всі дані (логін, пароль, адресу електронної пошти) у паперовому форматі, щоб відновити доступ до сторінки в екстреній ситуації.

Використання соціальної мережі не потребує жодних навичок. Інтерфейс програми доброзичливий і зрозумілий з першого контакту. Функціонал мобільної версії майже відрізняється від версії для ПК.

Єдина серйозна відмінність – відсутність чатів у додатку. Щоб написати людині, потрібно додатково встановити Facebook Messenger.

Згідно з оцінкою Фейсбук, близько 75% всіх користувачів використовують саме мобільний додаток. Воно має зручний функціонал і завжди знаходиться під рукою.
Підтримувати зв’язок із навколишнім світом дуже просто. Додаток у фоновому режимі буде сповіщати вас про нові посади друзів, коментарі на вашому записі та іншу активність. Залишайтеся на зв’язку, скачайте Facebook із офіційного сайту Play Маркет або App Store!

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange