Нова Лінія

«Нова Лінія» – це мобільний додаток від однойменної мережі магазинів будівельних матеріалів та декору для вашого будинку. У цьому додатку ви можете знайти актуальні акції, здійснювати онлайн-покупки, а також переглядати інформацію за вашим бонусним рахунком.
Для того, щоб почати використовувати додаток, вам потрібно зареєструватися в ньому за допомогою телефону або електронної пошти. Для подальшої авторизації вам навіть не доведеться вводити пароль, ви зможете зайти в свій особистий кабінет за допомогою функції Touch ID або Face ID.

Встановити застосунок «Нова Лінія» ви можете на мобільні пристрої (смартфон або планшет) під керуванням операційних систем Android або iOS.

Переваги мобільного додатка “Нова Лінія”

Онлайн-покупки

Після встановлення програми ви отримаєте можливість здійснювати покупки незалежно від вашого місцезнаходження. Неважливо, де ви, на роботі або в кафе, будь-якої миті ви зможете легко замовити потрібний товар і оформити доставку. Після цього залишиться отримати замовлення у зазначений термін.

Величезний асортимент

Каталог товарів включає понад 300 000 товарів, які ви можете придбати з доставкою по всій території України. У додатку ви зможете знайти товари для:

  • Саду та городу
  • Ремонту
  • Облаштування інтер’єру

Ви можете детально ознайомитись з потрібним товаром, прочитавши його опис. “Нова Лінія” є лідером на ринку у форматі Home Improvement та DIY. У додатку ви також зможете підрахувати необхідну кількість матеріалу та отримати рахунок для оплати.

Зручний пошук

Для того, щоб користувачам було простіше знайти затребуваний товар, розробники впровадили у додаток зручну систему пошуку. Тепер, ви можете скористатися голосовим пошуком і фільтрувати знайдені товари.

Також ви зможете знайти товар за ключовими словами, якщо не знаєте конкретної його назви. Це дуже комфортно і просто, можете переконатися в цьому самі, завантаживши “Нова Лінія” на свій пристрій.

Інші особливості

Додаток дозволяє використовувати геолокацію, а це означає, що вам тепер не доведеться шукати своє місто у величезному списку магазинів. Додаток автоматично визначить ваше місцезнаходження та підкаже, де знаходитиметься найближчий до вас гіпермаркет «Нова Лінія».

Оплачувати онлайн-покупки ви можете будь-якою зручною для вас карткою: VISA або Mastercard. Також користувачі завжди будуть в курсі актуальних акцій та пропозицій, а також про наявність та ціни потрібних товарів.
Для того, щоб встановити застосунок «Нова Лінія», вам потрібно перейти за посиланням нижче на офіційний сайт Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам также может понравится :

Secured By miniOrange