Eldorado.UA

«Eldorado.UA» – це мобільний додаток від однойменної мережі гіпермаркетів, в якому ви можете придбати багато товарів за вигідними цінами. А щоб ви не загубилися серед величезного асортименту, в додатку є пошукова система і безліч фільтрів, які допоможуть вам з вибором того чи іншого товару. Придбати товар ви можете як за готівку, так і на виплат.
Додаток постійно оновлюється, а разом із ним змінюються акції та вигідні пропозиції. Ви можете налаштувати Eldorado.UA, щоб бути в курсі всіх актуальних новин.

Переваги додатку «Eldorado.UA»

Економія часу

Щоб купити необхідний товар, тепер необов’язково їздити по всіх магазинах у вашому місті. Достатньо лише встановити мобільний додаток та вибрати необхідну категорію товарів зі списку. Ознайомтеся з усіма пропозиціями та позиціями, а потім придбайте товар, що сподобався, за вигідною ціною.

Особистий кабінет

В особистому кабінеті вам будуть доступні спеціальні функції. Наприклад ви можете ділитися товаром, що сподобався, зі своїми друзями. Ви можете це зробити, якщо захочете порадитись з ними чи допомогти їм з пошуком товарів.

У своєму кабінеті ви можете дізнатися про статус свого замовлення, і де він знаходиться. Це зручно, адже ви зможете відстежити посилку в режимі реального часу, що дозволяє підкоригувати свої плани та вчасно забрати замовлення або зустріти кур’єра.

Система пошуку

Тепер вам буде ще простіше шукати товари, адже вам буде доступна зручна система пошуку. Встановивши застосунок «Eldorado.UA», ви помітно скоротите час пошуку потрібного товару. Скористайтеся фільтрами та сортуванням, щоб підібрати техніку необхідного бренду за доступною ціною.

Акції та знижки

Слідкуйте за всіма пропозиціями, не виходячи зі свого будинку. Переглядайте актуальні акції, відстежуйте динаміку цін на товар, що сподобався. Для цього додайте річ, що сподобалася, в обране і не пропустіть момент купити її, за найвигіднішою ціною.

Інші функції

Бажаєте дізнатися більше інформації? Можете поставити питання фахівцям Ельдорадо або прочитати відгуки реальних людей, які вже придбали товар, що вас цікавить.

Також ви можете дізнатися оцінки від інших покупців і порівнювати позиції, що сподобалися. Це дозволить вам зробити правильний вибір. Замовити товари ви можете також за допомогою додатку.
Ви можете скачати «Eldorado.UA» на будь-який пристрій під керівництвом iOS або Android. Для цього завантажте застосунок за посиланням нижче з офіційних джерел Play Market або App Store.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange