Фора

«Фора» – це мобільний додаток від однойменної мережі магазинів. Воно було створено для того, щоб покупцям було ще простіше робити покупки та стежити за вигідними пропозиціями від магазину. Тут ви можете не тільки сформувати список покупок, але й замовити необхідні товари до себе додому, а також стежити за вашим бонусним рахунком.
Ви можете встановити додаток “Фора” на свій смартфон під керуванням Android або iOS. Користуватися застосунком ви можете абсолютно безкоштовно, всі функції доступні користувачам без будь-якої оплати.

Переваги та особливості Фора

Персональні пропозиції

Усі актуальні акції ви зможете переглянути у мобільному додатку «Фора». Тут же ви зможете дізнатися і про персональні пропозиції, які будуть доступні лише вам. Ви зможете використовувати їх, щоб отримати додаткову знижку.

Програма лояльності

У додатку ви також зможете стежити за бонусом від «Фора club». Завдяки цьому додатку вам необов’язково з собою носити пластикову картку, адже тепер вона завжди буде у вашому смартфоні.

Щоб захистити ваші бонуси, розробники ввели систему «захисний код». Завдяки їй тепер ніхто не зможе скористатися вашими бонусами. Змінити код ви завжди зможете в особистому профілі.

Копієчний рахунок

Погодьтеся, що не завжди зручно носити із собою монети у гаманці. Вони часто губляться, їх важко знайти та й розплачуватись ними досить незручно. Завантаживши програму «Фора» ви назавжди забудете про цю проблему. Тепер усю дрібницю вам не доведеться тягати із собою, адже є можливість відкладати здачу на окремий баланс.

Курс копійчаного рахунку – 1 коп. = 1 бал, а 100 балів дорівнюватимуть одній гривні. Це дуже зручно, адже списати бали ви можете на покупку продуктів як на касі магазину, так і онлайн-шопінгу. Активувати цю послугу ви можете також у мобільному додатку.

Функціональність

Розробники намагалися створити додаток «Фора», максимально зручним та практичним. Крім основних функцій, ви також зможете:

  • Сканувати товар за штрихкодом. Тепер ви зможете не тільки дізнатися ціну, але й знаходячись у себе вдома дізнатися чи є товар у наявності в потрібному вам магазині.
  • Переглядати історію покупок. У програмі будуть автоматично додані електронні чеки.
  • Оплата QR. Дуже зручно, що ви можете додати платіжну картку до програми. Тепер за допомогою “Фора” ви можете оплачувати свої покупки.

І це лише мала частина функцій. З мобільним додатком робити покупки – одне задоволення. Переконайтеся у цьому самі!
Завантажити додаток «Фора» ви можете безкоштовно з офіційних магазинів Play Market або App Store. Для цього перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange