Google Maps Go – маршрути, пробки, громадський транспорт

Google Maps Go – мобільний додаток, що представляє “полегшену” версію карт від Google. Додатково має функцію навігації: тепер вам не потрібно завантажувати окремо дві програми. Для стабільної роботи програми на вашому пристрої має працювати браузер Chrome.
Займає у 100 разів менше, ніж звичайні карти. За рахунок цього програма працює швидше на слабких пристроях, а також у місцях, де погане покриття інтернету. Актуально для водіїв, які часто переміщуються заміськими трасами між населеними пунктами.

Завантажити Google Maps Go можна на мобільні пристрої з ОС Android.

Чим корисний застосунок Google Maps Go?

Перегляд поточної дорожньої ситуації

Потрібно дізнатися, де ви знаходитесь зараз? Заблукали в чужому місті? А може, їдете з роботи і хочете об’їхати пробку? Використовуйте Google Maps Go!

Тут ви можете переглянути поточну дорожню обстановку у вашому місті, а також вивчати інформацію про громадський транспорт.

Інформація про різні місця

У додатку також можна переглянути інформацію про готелі, ресторани, магазини та інші громадські заклади. Тут вказується адреса, графік роботи та інша інформація, яка буде корисною для потенційних клієнтів.

Щоб переглянути цю інформацію зі свого мобільного пристрою, перебуваючи в будь-якому населеному пункті країни, потрібно лише встановити додаток.

Оптимальні маршрути

Вкажіть, де саме ви зараз перебуваєте, та створіть свій маршрут із вибраним видом транспорту: пішки, автомобілем, метро, автобусом тощо.

Інформацію про розклад руху транспорту можна переглянути в реальному часі. Це означає, що вам не потрібно стояти на зупинці, і чекати на автобус на холоді — можна вийти з дому чи офісу буквально за 5 хвилин до прибуття, а не за півгодини.

Щоб спланувати маршрут заздалегідь, скористайтеся функцією попереднього перегляду. Основний запропонований шлях буде виділено синім кольором, а додаткові – сірим.

Відкривайте нові місця поблизу

За допомогою додатку ви можете вивчати, які місця неподалік вас варті того, щоб їх відвідати. Це можуть бути магазини, кафе, готелі та інші заклади чи туристичні об’єкти.
Щоб скачати Google Maps Go безкоштовно на смартфон або планшет c Play Market, перейдіть за посиланням нижче. Це офіційне джерело, тому ви завантажуєте актуальну версію.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange