Google Карти

Google Карти помічник, який поруч із вами у будь-якій подорожі. Де б ви не знаходилися, Google Карти завжди знайдуть оптимальний шлях і підкажуть, де можна поїсти та відпочити. Це зручна програма для мобільних пристроїв, яка завжди під рукою.
Неважливо, куди ви вирушаєте: до сусіднього району чи сусідньої країни — Карти підкажуть, як найшвидше дістатися потрібної вам точки. Це дозволяє економити час та швидко орієнтуватися на місцевості. У програмі вбудована GPS-навігація, тому ви завжди знаєте, де знаходитесь. Єдиний мінус — потрібне хоч якесь підключення до Інтернету, щоб програма працювала коректно.

Наприклад, якщо ви їдете в поїзд між містами, де немає населених пунктів, ваше місцезнаходження може не показуватися. Справа в тому, що Google Карти використовують не тільки GPS-датчики для визначення розташування, але й Інтернет.

Корисні функції додатку Google Maps

  • Усередині знаходиться інформація про весь громадський транспорт: метро, трамваї, тролейбуси та автобуси.
  • На карті показана інформація про безліч корисних місць та закладів: лікарні, аптеки, магазини, кафе, великі ТРЦ тощо.
  • Дорожня ситуація у реальному часі: на картах показано, яка завантаженість доріг у цей час. Це допомагає розрахувати приблизно час на дорогу, виходячи зі способу пересування.
  • Маршрути: ви можете вказати дві точки, а програма автоматично підбере для вас кілька видів транспорту та маршрутів. При цьому враховується, як ви пересуваєтеся зараз: пішки чи транспорті.
  • Новини про пробки: ви оперативно отримуєте інформацію через програму, як тільки вона з’являється в Інтернеті.
  • Якщо вам потрібне конкретне місце (кафе, наприклад), можна заздалегідь ознайомитись з відгуками людей, які були тут раніше. Це допоможе швидше вибрати потрібний заклад або місце для ночівлі.

Якщо ви їдете на машині, то система Карт автоматично змінюватиме маршрут, залежно від того, наскільки завантажені дороги. Програма заздалегідь підкаже, куди можна повернути, щоб об’їхати пробку і швидше дістатися місця призначення.

До ще однієї корисної функції можна віднести можливість прокладання офлайнових маршрутів. Для цього вам потрібно заздалегідь завантажити карту тієї місцевості, де ви знаходитесь.
Оновити або завантажити Google Карти з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Інструкції  Google Maps

Вам також може сподобатися:

Secured By miniOrange