Microsoft Outlook

Microsoft Outlook – це мобільний додаток, який поєднує в собі однойменний поштовий сервіс, а також можливість підключити облікові записи інших поштових операторів.
У цьому додатку, на наш погляд, найсвіжіший дизайн із конкурентів – Google пошти, Рамблер пошти та Яндекс пошти. Це підтверджує популярність у користувачів: мільйони людей користуються саме мобільною версією Outlook, додаючи до неї облікові записи з інших поштових сервісів.

Це зручно, тому що дозволяє розділити всі листи на особисті та робітники, спілкуючись при цьому із співрозмовниками в одному додатку. Та й тримати всю пошту в одному місці набагато зручніше.

Відсортуйте свою пошту, щоб було зручніше працювати з вхідними повідомленнями. Місце зверху можна залишити для листів, які потрібно прочитати в першу чергу. Тому, якщо вам потрібно зосередитись на найважливіших завданнях, обов’язково використовуйте вбудовану систему фільтрів.

Якщо ж ви пишите повідомлення адресату, і вам потрібно додати файл — зробіть це в один дотик. В принципі тут майже все можна зробити в один дотик. У цьому полягає перевага мобільної версії Microsoft Outlook.

Корисні та зручні функції додатку

 • Управління вхідними листами. Можна увімкнути функцію сортування пошти, щоб спочатку переглядати лише найважливіші повідомлення. Цікавий факт: чим частіше ви нею користуєтеся, тим «розумнішою» вона стає — програма запам’ятовує ваші дії і автоматично пропонує прочитати те, що важливіше.
 • Одним кліком або свайпом можна виконувати більшість функцій: видаляти листи, надсилати їх до архіву або планувати свій розклад.
 • Прямо в робочій області можна переглядати вкладення: для цього їх не потрібно завантажувати на телефон. Якщо ж це документи із серії Office, їх відразу ж можна відкрити у відповідному додатку.
 • За допомогою пошукового рядка можна знайти втрачені повідомлення, файли чи контакти. Достатньо ввести початок слова, щоб програма знайшла потрібну інформацію.

Якщо вам не доводилося працювати з електронною поштою і для вас це новий досвід, скористайтесь інструкцією як створити електронну пошту:

 • Виберіть поштовий сервіс, наприклад Microsoft Outlook або Gmail
 • Встановіть мобільний додаток
 • На сайті або в мобільному додатку пройдіть реєстрацію (створіть обліковий запис) . Для цього:
 1. Натисніть Створити обліковий запис або Реєстрація
 2. Вкажіть Ім’я та Прізвище, дату народження та стать
 3. Придумайте Ім’я користувача, це і буде ваш e-mail. Наприклад: Ivanov.Ivan. Повна адреса електронної пошти після реєстрації буде виглядати так [email protected]. Для входу до своєї поштової скриньки його потрібно буде використовувати для авторизації.
 4. Вкажіть Пароль для облікового запису
 5. Вкажіть та підтвердить номер мобільного телефону

Ще варто згадати про те, що між обліковцями швидко і зручно перемикатися. Тому, якщо ви шукали універсальний додаток для робочих та особистих листування, встановлюйте Microsoft Outlook з офіційного джерела Play Market чи App Store прямо зараз – просто перейдіть за посиланням внизу.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange