Microsoft Launcher

Microsoft Launcher – мобільний додаток, який змінює зовнішній вигляд робочого столу на смартфоні або планшеті. Встановлюється на пристрої з операційною системою Android.
Цей додаток допомагає ефективніше взаємодіяти з функціями вашого пристрою. Зовнішній вигляд можна легко налаштовувати, щоб отримати доступ до потрібних функцій в один-два кліки.

Створіть персональний екран, щоб упорядкувати всю інформацію. Для цього потрібно завантажити Microsoft Launcher, запустити його та налаштувати під себе.

Переваги застосунку Microsoft Launcher

Персоналізована стрічка

Ви можете винести на головний екран календар, список завдань та відображати час, проведений у смартфоні. Це зручно, тому що можна контролювати, скільки часу витрачається на взаємодію з мобільним пристроєм.

Зовнішній вигляд можна налаштовувати так, як вам заманеться. Наприклад, можна вибрати темну тему для використання смартфона ввечері або вночі.

Висока продуктивність

Цей лаунчер не гальмує телефон, а навпаки, прискорює його роботу. Розробники зробили такий код, щоб програма швидко завантажувалася, швидко працювала і відображала плавні анімації без затримок.

Основні функції Microsoft Launcher

  • Рекомендуємо завантажити Microsoft Launcher, щоб створити персональну стрічку контенту на вашому пристрої. Новини оновлюватимуться автоматично: ви завжди будете в курсі подій, що відбуваються у світі.
  • Змінюйте піктограми програм: під різний настрій можна кастомізувати зовнішній вигляд лаунчера. Це не набридає, тому що ви завжди зможете підібрати тему під настрій.
  • Шпалери можна вибирати самостійно або ж налаштувати автоматичну зміну. Щодня на вас чекають красиві зображення, які гарантовано піднімуть настрій з самого ранку.
  • Альбомна орієнтація: додаток працює у повноекранному горизонтальному режимі, що дозволяє вміщати більше інформації на екран.

Встановити Microsoft Launcher можна як основний або додатковий лаунчер. Якщо потрібно, його можна вимикати та вмикати за потреби. Для установки потрібна версія Android від 7.0 і вище. Більш ранні версії, на жаль, не підтримуються.

На сучасних пристроях лаунчер працює стабільно та швидко. Анімації плавні та красиві: це дає відчуття нового смартфона.
Щоб завантажити Microsoft Launcher безкоштовно з офіційного джерела, перейдіть за посиланням нижче.

Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange