Microsoft PowerPoint

Створюйте та редагуйте презентації в Microsoft PowerPoint на мобільному пристрої. Якщо у вас є планшет чи смартфон, ви зможете працювати з презентаціями, коли буде зручно. Достатньо завантажити PowerPoint для початку роботи.Основні функції Microsoft PowerPoint

  • У мобільній версії можна переглянути, створити або редагувати презентацію. Якщо ви бажаєте показати її іншому користувачеві, можна відкрити йому доступ.
  • У додатку можна відкривати останні версії файлів та вносити зміни. Вони синхронізуються з іншими пристроями. Тому, якщо ви відредагуєте презентацію дорогою на роботу, роботу з документом можна продовжувати на комп’ютері. Синхронізація відбувається за допомогою програми OneDrive. Тому будь-який документ, який ви створюєте на ПК, можна буде відкрити
  • Редагувати можна в режимі спільного доступу до Інтернету з іншими людьми. Це зручно, якщо ви не можете зустрітися з людиною особисто. На смартфоні або планшеті можна створити такі ж красиві документи, як у версії для ПК.
  • Візуалізація даних. Щоб донести до аудиторії важливу інформацію на основі порівнянь, використовуйте діаграми та інші вбудовані інструменти Microsoft PowerPoint.
  • Акцентуйте увагу аудиторії на презентації, підкреслюючи стилусом важливі моменти. Додайте примітки та кресліть прямо на слайді.

Не турбуйтеся про збереження файлів: програма автоматично зберігає зміни у документі. А завдяки синхронізації, ви можете продовжувати роботу на іншому пристрої з того місця, де зупинилися.

Щоб не створювати документ із нуля, використовуйте вбудовані шаблони. Вони сучасні, і, напевно, ви знайдете серед них той, що підійде під ваше завдання.

Працювати над презентацією PowerPoint з телефону навіть зручніше, ніж з ПК. На сенсорному екрані потрібно виконати менше дій, ніж на комп’ютері з мишкою та клавіатурою.
Завантажуйте мобільний додаток Microsoft PowerPoint з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange