Internet Explorer – Microsoft Edge

Internet Explorer – Microsoft Edge. Тепер ви можете перенести свій досвід використання Windows 10 із ПК на свій улюблений Android пристрій. Дані синхронізуються у фоновому режимі, тому можна переглядати улюблені сайти прямо на ходу, не вдаючись до повторної авторизації.
При першому запуску додатку вам буде запропоновано зайти до облікового запису Microsoft. Це потрібно для того, щоб синхронізувати всі ваші дані між ПК та смартфоном. Пройшовши реєстрацію, одразу потрапляєте на головний екран. Тут все лаконічно та зручно: список найбільш відвідуваних сайтів, стрілки для навігації та рядок пошуку.

Доступне також і голосове введення, яке активується натисканням на іконку. Але ця функція працює англійською мовою (втім, як і весь браузер). Говорити треба розбірливо та повільно – мова розпізнається не дуже добре. Це програмний баг, і незабаром його мають виправити.

Корисні функції Microsoft Edge

Що дійсно цікаво, то це функція відкриття вкладок на іншому браузері. Як це працює:

  • Відкриваєте сайт на смартфоні.
  • Натискаєте на значок телефону зі стрілкою.
  • Далі клацаєте на пристрій, що з’явився в списку.
  • Лише через 4-5 секунд на вибраному пристрої відкриється вибрана вкладка.

Решта ж функціонал особливо не відрізняється від інших браузерів:

  • Приватний режим
  • Перегляд усіх відкритих вкладок
  • Кнопка для одночасного закриття вкладок
  • Налаштування (до речі, досить прості – немає нічого зайвого)

Є один значний мінус – підтримка розширень, які блокують рекламу чи автоматичного блокувальника. Сьогодні, коли кожен сайт вважає за належне зібрати якнайбільше інформації про користувача, це має бути обов’язковою функцією.

Швидкість роботи Microsoft Edge

Адже це питання, яке хвилює майже всіх потенційних користувачів програми. Напевно, всі пам’ятають про те, як «гальмував» стандартний браузер Internet Explorer, тому й ставлять такі питання. Але ні, у нового покоління браузера від Windows зі швидкістю та стабільністю роботи все гаразд — вильотів та зависань навіть на бюджетному смартфоні не було помічено.Кому підійде цей браузер?

Тим, кого влаштовує лише англійська мова та мінімум налаштувань. Це свіже дихання у світі мобільних браузерів. Тому якщо хочеться користуватися нехитрим і стабільним браузером, Microsoft Edge буде добрим помічником у повсякденних завданнях.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange