Idle Pokémon

Полювання на покемонів оголошується відкритим! Перед вами Idle Pokémon браузерна RPG з незвичайним сюжетом. Замість традиційного фентезі – покемони, а також герої зі знаменитого мультфільму. Давайте розберемося докладніше.
Гра вийшла у 2018 році, але, незважаючи на це, має доволі просту графіку. Але з іншого боку – це браузерний проект. Тому очікувати від нього високої якості зображення, в принципі, є неправильним.

Основна суть гри у постійному розвитку. Ваш персонаж – Еш або Місті. Ваше завдання – пошук покемонів та їх еволюція. Вам потрібно створити свою команду, удосконалити її, а потім змагатись за титул Чемпіона.

Напевно, ви вже не пам’ятаєте всі моменти улюбленого мультфільму. Тому ми пропонуємо оживати спогади і цього разу самому бути сценаристом історії.

Зручно, що для гри не потрібно завантажувати окремий клієнт. Все, що вам потрібно – зайти в браузер з ПК або мобільного пристрою, зареєструвати обліковий запис і починати гру.

Як грати?

На карті бою ви виставляєте своїх покемонів. Кожен з них виконує свою роль: завдає шкоди, стримує її, виступає в ролі рикошету і т.д. Битва автоматична, також є можливість прискорити їх або пропустити.
Перейдіть за посиланням нижче, щоб почати збирати колекцію покемонів прямо зараз!

Idle Pokémon

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange