Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive — це програма для мобільних пристроїв, які працюють на базі операційної системи Android та iOS. З його допомогою ви отримуєте доступ до хмарного сховища Microsoft.
Тут можна зберігати файли, відео та фотографії, щоб вони були доступні з будь-якого пристрою.

Особливості додатку

Відкривайте файли на будь-якому пристрої

Це може бути як смартфон чи планшет, і стаціонарний комп’ютер. Маючи один обліковий запис, можна працювати з файлами на різних пристроях. Завдяки синхронізації можна почати створювати документ на комп’ютері, а закінчити на смартфоні.

Робота в автономному режимі

Працюйте у будь-якому місці, де вам зручно. Для цього навіть необов’язково мати доступ до Інтернету. Найважливіші файли можна зробити доступними в режимі офлайн.

Захист файлів

Для цієї функції варто завантажити Microsoft OneDrive на ваш пристрій. Якщо з пристроєм щось трапиться, або ви його втратите, наприклад, можна не турбуватися за збереження файлів. Усі матеріали зберігаються у сховищі OneDrive, а він надійно захищений SSL.

Загальний доступ до файлів

Ви можете ділитися файлами, папками та окремими документами з іншими людьми. Тепер не потрібно додавати до електронних листів великих вкладень. Потрібно лише відправити посилання на файл, і людина відкриє його у додатку.

Синхронізація з Office 365

Створюйте ідеальні документи за допомогою стандартного набору Office 365. Ви отримуєте доступ до актуальних версій програм для максимальної кількості функцій.

Також ви можете працювати в онлайн-режимі з іншими людьми, наприклад, над створенням презентації. Це зручно, тому що одразу можна вносити правки та обговорювати результат роботи.

Рекомендуємо завантажити Office 365, щоб отримати доступ до ще кількох функцій.

Додаткові функції на кожен день

Доступ до всіх файлів без завантаження

Щоб використовувати файли на телефоні або комп’ютері, використовуйте OneDrive. Це допоможе зберегти вільне місце на телефоні, щоб він швидше працював.

Сканування документів

Ви можете сканувати візитки, текстові документи або примітки за допомогою телефону та одразу зберігати їх у додатку

Посилання з обмеженим терміном дії

Ще більше безпеки для файлів. Надішліть посилання на документ з обмеженим терміном дії, щоб через певний час воно стало недоступним.
Завантажити Microsoft OneDrive можна безкоштовно з Play Market або App Store за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange