Microsoft Word

Microsoft Word найвідоміший текстовий редактор для ПК, тепер доступний і для мобільних пристроїв. Працюйте у дорозі, коли у вас під рукою лише смартфон чи планшет. Усі потрібні функції збережені у додатку.
Тут можна створювати, редагувати та просто дивитися текстові документи. Цей додаток потрібний вам, якщо ви часто працюєте з текстом. Ним користуються: письменники, блогери, менеджери проектів, журналісти, студенти та інші люди.

У додатку є вбудований PDF-режим. Можна переглядати документи, але редагувати їх не можна, на жаль. Ще одна корисна функція – режим читання електронних книг.

Використання Microsoft Word

  • Word підходить для всіх, хто працює із текстовими документами. Їх тут зручно як створювати, так і форматувати.
  • Якщо потрібно швидко створити документ, використовуйте вбудовані шаблони. Щоб виділити ключові ідеї, використовуйте вбудовані засоби форматування. А головне — такий текст виглядає однаково як на смартфоні, так і комп’ютері.
  • Щоб змінити вигляд тексту, вам знадобиться вкладка «Стилі». Щоб з’явитися, торкніться стрічки.
  • Документи зберігаються автоматично. Не бійтеся, що вони зникнуть при закритті додатку.
  • Файли можна легко ділитися з людьми.

Інші функції

Можна висловити свою думку прямо поруч із виділеним фрагментом тексту. Розробники додали історію переглядів, щоб ви у будь-який момент могли повернутися до старої версії документа.

Відкрийте доступ до файлів іншим користувачам. Це робиться в один дотик. Ви завжди бачите, скільки людей мають доступ до документа, і що вони з ним роблять – переглядають чи вносять виправлення.

Базові функції додатку безкоштовні, але додатково можна придбати пакет Office 365, щоб відкрити інші функції.
Оновити або завантажити Microsoft Word з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись:

Secured By miniOrange