Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint та інше

Microsoft Office для мобільних пристроїв – це сервіс, який з’єднує в собі відразу кілька програм: Word, Excel і Power Point. Підходить для мобільних пристроїв на базі операційних систем iOS та Android.
Використовувати додаток можна для роботи або особистих цілей. Це зручно, тому що у вас в одному місці є три найпопулярніші офісні програми: можна відкривати та переглядати файли, редагувати документи, а також ділитися ними з іншими людьми.

Завантажити Microsoft Office потрібно для того, щоб додатки для роботи завжди були під рукою. Бувають ситуації, коли знаходитесь не за ПК, але потрібно терміново подивитися якийсь документ, тоді вам і стане в нагоді цей застосунок.

Переваги використання Microsoft Office

Три в одному

В одному додатку тут є три програми: Word, Exel та Power Point. Ви можете відкривати та редагувати текстові документи, таблиці та презентації. Використовуйте такі можливості, які пропонують програми на ПК.

Командна робота

Ви можете разом працювати над документами з іншими користувачами онлайн. Вносити виправлення, доповнюйте одне одного та працюйте ефективно разом із цим додатком.

Шаблони документів та зберігання файлів

Чи потрібно швидко створити певний вид документа? Використовуйте встановлені шаблони. Це може бути резюме пошуку роботи, план бюджету компанії, презентація і т.д.

Всі створені файли не займають місця на вашому смартфоні – вони зберігаються у хмарі від Microsoft. Надайте доступ іншим користувачам, а також швидко знаходьте документи за допомогою вбудованого рядка пошуку.

Створюйте будь-які документи на мобільному пристрої

Встановити Microsoft Office на смартфон або планшет, як мінімум, варто задля функції створення трансформації зображення на текст. Ви можете сфотографувати документ, а потім застосунок трансформує його в документ, який можна редагувати. До чого це може бути документ як Word, так і Exel.

Створення PDF-файлів

В один клік можна перетворити робочі файли на документ PDF. Це найпоширеніший формат, який можна відкрити на будь-якому пристрої. Тому ви можете переводити до нього текстові документи, презентації та таблиці.
Щоб завантажити “Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint та інше” безкоштовно з офіційного джерела Play Market або App Store, перейдіть за посиланням нижче.

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange