Microsoft Excel

Цифри – це ключовий елемент у житті кожної дорослої людини. Неважливо, що ви вважаєте: сімейний бюджет на місяць або кошторис для замовника — мобільний додаток Microsoft Excel допоможе вам.
Тут можна швидко і зручно створювати таблиці так само, як і на комп’ютері. Ви можете комфортно та продуктивно працювати в будь-якому місці, маючи під рукою лише смартфон чи планшет. Програми мають майже такий самий зовнішній вигляд, як і версії для ПК. Крім того, вони оптимізовані для роботи на пристроях із сенсорним екраном.

Функції, які найчастіше використовуються в Excel

  • Режим спільної роботи — функція, яку часто використовують для роботи над бухгалтерськими звітами та іншими фінансовими документами. Перебуваючи в дорозі, ви побачите коментар колеги і швидко внесете редагування.
  • Створюйте або редагуйте готові файли прямо на ходу. Можна додати чи видалити стовпці, змінити розмір таблиці, розрахувати дані тощо.
  • У програмі є шаблони, які зберігають ваш час. Одним кліком ви створюєте найпопулярніші документи. У них можна додати популярні функції та формули, щоб швидко проаналізувати дані.
  • Візуалізація даних. Щоб наочно показати ту чи іншу інформацію, використовують стандартні діаграми. Їх можна підписувати та змінювати, щоб вам було зручно працювати.
  • Створені листи можна копіювати, приховувати та сортувати між собою.

Корисна особливість мобільної версії – рукописні нотатки. На планшетах та смартфонах ви можете робити нотатки, вручну виділяти необхідні частини аркуша, писати формули та фігури.

Щоб працювати разом із колегою, передайте йому доступ в один клік. Він може прямо в робочій області коментувати та редагувати вміст.
Оновити або завантажити Microsoft Excel з Play Market або App Store можна за посиланням нижче

App Store   Google Play Market

Вам також може сподобатись :

Secured By miniOrange